fbpx
Menu
2019-03-15

Dlaczego warto odwiedzić biuro dewelopera?

Wiadomo nie od dziś, że bezpośrednie spotkania są bardziej efektywne niż rozmowy odbywające się za pomocą maili, telefonów, czatów czy komunikatorów internetowych. Rozważając więc zakup nowego mieszkania, warto zdecydować się na bezpośrednie spotkanie w Biurze Sprzedaży dewelopera. Dowiedz się, jakie korzyści mogą wyniknąć z takiej wizyty.

Kompleksowa prezentacja inwestycji budowlanej

To jasne, że pierwszym i najlepiej dostępnym źródłem informacji zarówno o deweloperze, jak i prowadzonej przez niego inwestycji, jest oficjalna strona internetowa. To w tym miejscu prezentowana jest zazwyczaj informacja na temat dewelopera, początków powstania przedsiębiorstwa, szczegóły zrealizowanych inwestycji oraz bieżąca oferta mieszkań. Jeśli po wstępnej analizie oferty uznamy, że jest ona dla nas atrakcyjna, warto rozważyć spotkanie – aby lepiej poznać szczegóły na temat interesującej nas inwestycji. Przede wszystkim na miejscu będziemy mieli możliwość zapoznania się z planami zagospodarowania przestrzennego. Warto posiadać wiedzę w tym zakresie, aby w kolejnych latach nie zaskoczyły nas powstające obiekty tuż pod oknami naszego nowego mieszkania. Makieta osiedla, którą zazwyczaj dysponuje deweloper to szansa, aby spośród dostępnej oferty wybrać mieszkanie usytuowane zgodnie z preferowanymi stronami świata i najlepszym widokiem z okna. W naszym Biurze Sprzedaży prezentujemy nie tylko lokalizację inwestycji, wspólnie też analizujemy poszczególne układy mieszkań, jak również konsultujemy i doradzamy w kwestii indywidualnej aranżacji wnętrza. Temat aranżacji opisywaliśmy zresztą w naszym artykule, w którym przedstawialiśmy korzyści wynikające z zakupu mieszkania na wczesnym etapie realizacji.

Deweloper odpowie szczegółowo na pytania, rozwieje wątpliwości

Proces dążący do finalizacji transakcji, jaką jest zawarcie umowy deweloperskiej, poprzedzony jest niewątpliwie dogłębną analizą zarówno samego mieszkania – jego walorów funkcjonalnych, jak i otoczenia, w którym powstaje inwestycja. Na tym etapie rozważamy wszystkie plusy i minusy, takie jak położenie osiedla, dostęp do infrastruktury, skomunikowanie inwestycji z najważniejszymi dla nas punktami na mapie miasta. Szukamy najlepszych dla nas rozwiązań, a wszystkie te aspekty uwzględniające nasze indywidualne preferencje, możliwości finansowe oraz sytuację rodzinną składają się na szereg pytań, które warto skonsultować z fachowcem. Stąd właśnie wizyta w Biurze Sprzedaży dewelopera to dobry krok, by uzyskać nie tylko rzetelne, ale i wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące pytania. Podczas wizyty nasz specjalista ds. sprzedaży poświęci Tobie całą uwagę, aby podczas spokojnej rozmowy omówić wszelkie zagadnienia związane z wybraną nieruchomością.

biuro sprzedaży uwi inwestycje

Spotkanie z deweloperem wnosi nowe spojrzenie na zakup

Nie każdy z nas jest specjalistą z zakresu wiedzy technicznej. Warto mieć na uwadze, że zakup mieszkania w standardzie deweloperskim to szereg kolejnych wyzwań związanych z późniejszą adaptacją mieszkania i jego urządzaniem. Często podczas spotkań w Biurze Sprzedaży okazuje się, że nie wszystkie pomysły na urządzenie mieszkania są możliwe do zrealizowania. Zachęcamy zatem, aby również te kwestie skonsultować z naszymi specjalistami, pozwoli to uniknąć późniejszych rozczarowań przy urządzaniu mieszkania. Może się też okazać, że na spotkaniu zaproponujemy alternatywne rozwiązanie, które okaże się strzałem w dziesiątkę. To tylko przykład, który pokazuje, jak istotne jest bezpośrednie spotkanie z deweloperem, by kompleksowo omówić ofertę mieszkań.

Jak przygotować się do wizyty w biurze dewelopera?

Chcąc odwiedzić nasze Biuro Sprzedaży UWI Inwestycje S.A. nie wymagamy wcześniejszego umawiania się na spotkanie. Jeśli akurat masz wolną godzinę i chęć, by się z nami spotkać, po prostu przyjedź do naszego biura na wstępną rozmowę. Natomiast jeżeli chcesz porozmawiać bardziej szczegółowo, o wybranym mieszkaniu warto umówić się z nami na określony dzień i godzinę, abyśmy mogli lepiej przygotować się do spotkania.

Przed samą wizytą zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań w Poznaniu, dzięki temu łatwiej będzie sprecyzować oczekiwania w oparciu o dostępną ofertę. Warto również przed spotkaniem zastanowić się, jaką kwotę planujemy przeznaczyć na zakup nieruchomości – pozwoli to na uniknięcie rozczarowania przy wybieraniu mieszkań spośród oferty, która przekracza nasz budżet. Przygotowanie listy pytań bądź zagadnień, które są dla nas najbardziej istotne przy wyborze nieruchomości może okazać się pomocne, dlatego warto przed spotkaniem je zanotować, aby podczas rozmowy uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Pamiętajmy, że pierwsza wizyta u dewelopera, to w głównej mierze prezentacja oferty i warunków zakupu – przejście do kwestii formalnych nastąpi na kolejnym etapie, już po podjęciu decyzji o wyborze własnego M.

Jak wiadomo kupno mieszkania to poważna decyzja, przysparzająca mniemało stresu i wymagająca sporo zaangażowania. Wizyta w Biurze Sprzedaży dewelopera pomoże w dobrej organizacji całego procesu, okiełznaniu formalności i dokonaniu zakupu zgodnego z oczekiwaniami. Zapraszamy serdecznie! 🙂

Przeczytaj także