fbpx
Menu
2019-09-03

Mieszkanie miesiąca #11

Miejska przygoda zaczyna się właśnie dziś. Atrakcyjne i ustawne mieszkanie z okalającym je ogródkiem to prawdziwy rarytas dla zwolenników posiadania domów z ogródkiem oraz kompromisu między życiem w mieście a na wsi.

Parterowe mieszkanie oszczędza nam czas oczekiwania na windę i umożliwia szybkie wyjście do szkoły, pracy czy na spotkanie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym zachwyca świetnym doświetleniem i sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu przy różnych czynnościach, jak gotowanie, oglądanie telewizji, czy też pogawędki. Designerski lub wygodny stół postawiony na granicy strefy kuchennej i relaksacyjnej sprawdzi się doskonale jako miejsce spotkań rodziny i przyjaciół.

W głównej sypialni o powierzchni ponad 12 m² urządzisz swój wieczorny azyl, gwarantujący  błogie i cudowne samopoczucie. Szerokie łóżko oraz miejsce na zabudowę szafy o ponad dwóch metrach szerokości jest szczególnie ważne dla osób doceniających kompleksowe wyposażenie jednego z najważniejszych pomieszczeń w domu. Pamiętaj, by wybrać zestaw mebli odpowiadających Twoim potrzebom i sprzyjających relaksowi oraz niczym niezmąconemu snowi. Pokój sąsiadujący z sypialnią może spełniać funkcję pokoju dla dziecka lub Twojego domowego biura.

Łazienka o powierzchni niecałych 5 m² pozwala na optymalną aranżację i wykorzystanie uroku wnętrza. Szczególnie znajdzie to odzwierciedlenie w strefie kąpielowej, gdzie możemy pozwolić sobie na wstawienie wygodnej wanny. Estetyka i użyteczność na pewno pójdą ze sobą w parze w tym przypadku.

Atut, który niesamowicie ułatwia życie, to zamknięta garderoba, która jest osobnym pomieszczeniem. Umożliwia dowolne wyeksponowanie ubrań i dodatków, jednocześnie chroniąc prywatność przed gośćmi i nie zajmując dodatkowego miejsca w sypialni.

Mieszkanie miesiąca #11 - wizualizacja

Wykorzystując odrobinę kreatywności, oświetlenia i zieleni, możesz urządzić sobie wyjątkowy salon pod gołym niebem. Korzystaj do woli z tarasu lub prawie 70-metrowego ogródka. Ogromny potencjał skrawka własnej ,,ziemi” pozwala na znalezienie koncepcji, które zachwycają.

Ciekawa i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń nie musi być dużym wyzwaniem. Mnogość dostępnych inspiracji i rozwiązań na rynku pozostawia nam wachlarz nieskończonych możliwości.

Spodobało Ci się 3-pokojowe mieszkanie D.0.1 o metrażu 59,12m² w budynku D inwestycji MALTA WOŁKOWYSKA? Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży 61 845 11 83 i umów się na spotkanie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zobacz również kartę mieszkania

Przeczytaj także