fbpx
Menu
2020-01-02

Mieszkanie miesiąca #15

I jest 2020 rok !!!

Nowy rok, nowe postanowienia noworoczne, plany, również związane z rozpoczęciem kolejnego etapu w życiu. Być może właśnie związanych ze zmianą miejsca zamieszkania.

A powodów może być cała masa: studia, miłość, powiększenie rodziny albo i forma zainwestowania oszczędności.

 

UWI Inwestycje ma dla naszych klientów propozycję Mieszkania Miesiąca tym razem jest to piękne mieszkanie na parterze 2 pokojowe 46,66 m2 z osobną dużą kuchnią i łazienką. Dodatkowo co ciekawe mieszkanie w budynku wielorodzinnym, również może mieć przynależny ogródek. W naszej propozycji ogród o powierzchni 43,20 m2 jest miejscem, który na pewno może znaleźć wiele zastosowań wśród przyszłego mieszkańca.

 

Mieszkanie B.0.9 przy ul. Wołkowyskiej ma wystawę okienną południowo-wschodnią co przy aranżowaniu ogródka ma duże znaczenie. Doświetlony z rana dobrze wpłynie na naszą zieleń, natomiast po południu możemy zasiąść w ogrodzie przy stoliku i wypić w otoczeniu zieleni aromatyczną kawę, poczytać książkę czy zaadaptować dla najmłodszych na plac zabaw.

 

 

 

 

UWI Inwestycje w standardzie oddaje ogród z wysianą trawą, taras wyłożony płytami tarasowymi oraz opłotowanie metalowe systemowe. Mieszkanie natomiast jest wytynkowane i pomalowane na biało, wylewka na podłodze, grzejniki, rozprowadzona elektryka. W mieszkaniach parterowych dużym udogodnieniem są rolety zewnętrzne z silnikami elektrycznymi.

 

Mieszkanie z salonem o pow. 17,44m2 i sypialnią 12,20m2 doskonałe dla pary, osób starszych, ale również singla, który w okresie wiosna-lato ogródek może wykorzystać na spotkania towarzyskie „pod chmurką”.

 

Zadzwoń do Biura Sprzedaży 61 845 11 83 i poznaj szczegóły oferty lub odwiedź nas przy ul. Roosevelta 18 w Poznaniu i sprawdź, czy trafiliśmy w Twoje noworoczne postanowienie !

Przeczytaj także