fbpx
Menu
2020-04-02

Mieszkanie Miesiąca #18

Witaj w domu!

Szukając mieszkania dla siebie rozważamy wiele aspektów. Mamy wymagania co do powierzchni, co do rozkładu, również co do piętra. Chcemy mieszkać po prostu wygodnie, na dobrze zaprojektowanej powierzchni. Nie dużo, a kto szukał, ten wie, że znalezienie wymarzonego M to proces, który potrafi pokonać nawet najtwardszych zawodników.

 

Dlatego dla nas ważny jest projekt, który spełni oczekiwania przyszłych mieszkańców. Projekt taki, który spełniłby oczekiwania każdego z nas. Kiedy tworzymy plany lokali to najzwyczajniej pytamy, opiniujemy i dbamy o to, aby finalnie wyszedł do Was gotowy produkt, w postaci lokali, w których chce się mieszkać i budować własny dom.

 

Mieszkanie B.5.5 to kolejna pozycja z cyklu #MieszkanieMiesiąca, której warto poświęcić chwilę uwagi. To mieszkanie stworzone z myślą o wygodnym codziennym funkcjonowaniu, którego plan przewiduje praktyczny podział całej przestrzeni na część dzienną oraz kameralną strefę sypialnianą. Za dnia mamy do dyspozycji ponad 16-metrowy pokój dzienny z wyjściem na balkon. Do tego w mieszkaniu zaprojektowano oddzielną 10-metrową kuchnię. Naprzeciwko wejścia do lokalu znajduje się wydzielona garderoba. Łącznikiem między strefą dzienną, a nocną jest łazienka o powierzchni niespełna 5 m2. Dalej znajduje się 12-metrowa sypialnia z własnym balkonem. Podział mieszkania zapewnia klarowny sposób funkcjonowania – dla gości oczywista jest strefa dzienna, a sypialnia stanowi azyl mieszkańców, oddalona na tyle, że pozwala na spokojny odpoczynek, z dala od codziennego hałasu, panującego w kuchni i pokoju dziennym.

 

 

Na piątym piętrze, które jest ostatnim w budynku B – będzie zdecydowanie ciszej. Nie mamy nad sobą sąsiadów i ruch na klatce zwyczajowo jest mniejszy. Widoki z najwyższej kondygnacji należą do najbardziej urokliwych, a układ mieszkania z dwoma balkonami to fantastyczne doświetlenie i komfort użytkowania. Mieszkanie na dwie strony to przede wszystkim doskonała wentylacja, a lokal nie jest uzależniony od jednego kierunku świata.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich do naszego Biura Sprzedaży, w którym mamy piękną makietę naszego osiedla, pyszną kawę, a także fantastyczną obsługę, która chętnie doradzi w wyborze jedynego, właściwego WŁASNEGO M.

Przeczytaj także

Zaproponuj dogodny termin i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu na komunikatorze Skype! Potwierdzenie spotkania otrzymasz SMS.

Jeżeli posiadasz Skype możesz z łatwością nawiązać z nami konwersację, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zapraszamy
PN, CZW - 8:00 - 17:00
WT, ŚR, PT - 8:00 - 16:00

Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Anna Muszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 297

Agata Walkowiak
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 295