fbpx
Menu
2018-12-03

Mieszkanie miesiąca #2

Dziś przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z budynku D inwestycji Malta Wołkowyska o powierzchni 50,16 m2. Oto powody, dla których zachęcamy do wyboru właśnie tego mieszkania.

2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu na Ratajach

Zjedź na dół i zobacz układ mieszkania

1. Układ niezależny

Już od dłuższego czasu obserwujemy, że poszukują Państwo wygodnej i praktycznej przestrzeni do życia. Dużym zainteresowaniem cieszą się teraz dwupokojowe mieszkania w Poznaniu, dlatego dwa samodzielne pokoje oraz duża, przestronna kuchnia pozwolą na odpowiednie rozdzielenie wszystkich funkcji oraz urządzenie mieszkania bez konieczności rezygnowania z wizji idealnego M.

2. Jedno mieszkanie, dwie strony świata

Mieszkanie dwustronnie usytuowane w przekroju budynku, zyskuje najwięcej aprobaty z dosyć praktycznego powodu – łatwo je przewietrzyć. Dodatkowo w ciągu dnia, kiedy słońce będzie się przemieszczać ze wschodu na zachód, w mieszkaniu nie zabraknie odpowiedniego doświetlenia, nawet w godzinach popołudniowych.

3. Wanna czy prysznic?

Planując urządzenie łazienki, staje się przed dylematem, czy wyposażyć to pomieszczenie w wannę czy prysznic. Zdarza się, że układ ścian uniemożliwia swobodne dokonanie wyboru. Jednak w przypadku proponowanego mieszkania jest zapewniona odpowiednia szerokość, co oznacza, że łazienkę można urządzić zgodnie z własnymi potrzebami.

4. Kuchnia i jadalnia w jednym? Oczywiście!

Kuchnia to często serce mieszkania. W proponowanym mieszkaniu to pomieszczenie jest na tyle przestronne, że pozwoli na urządzenie kącika jadalnego, który swobodnie pomieści wszystkich domowników. Wschodnia ekspozycja gwarantuje, że w piciu porannej kawy będą towarzyszyć energetyczne promienie słońca.

5. Gdzie to wszystko pomieścić?

Przy urządzaniu mieszkania, częstym dylematem jest kwestia schowania niezbędnych, aczkolwiek niekoniecznie chętnie eksponowanych sprzętów gospodarstwa domowego, takich jak: odkurzacz, deska do prasowania lub wiadro i mop. Na wszystkie wymienione przedmioty, mamy doskonałe rozwiązanie – garderoba. Zresztą jest to jedna z propozycji wykorzystania takiej dodatkowej przestrzeni. Nie mamy wątpliwości, że w trakcie urządzania mieszkania ta dodatkowa przestrzeń zostanie doceniona i zagospodarowana wedle Państwa potrzeb.

6. Balkon, a nawet dwa

Jedno z nieczęstych pytań, które pada podczas spotkań z Państwem, to czy mieszkanie posiada balkon. Dostrzegamy potrzebę dysponowania dodatkowej przestrzeni, którą najchętniej przeznaczają Państwo na aranżowanie przytulnego miejsca wypoczynku, szczególnie wtedy, kiedy pogoda sprzyja przebywaniu na zewnątrz. Natomiast posiadając dwa balkony – zyskują Państwo jeszcze więcej – ponieważ drugi balkon pozwoli na wywieszenie prania i przechowanie rowerów, a także może dostarczy jeszcze więcej dodatkowej przestrzeni na aranżację ulubionych kwiatów.

7. Widoki aż po horyzont

Prezentowany układ mieszkania jest oferowany od parteru, aż do ostatniego, piątego piętra budynku. W przypadku wyboru mieszkania usytuowanego na wyższej kondygnacji, niewykluczone, że podczas odwiedzin znajomych lub rodziny będą mogli Państwo pochwalić się imponującym widokiem na panoramę miasta i Jezioro Maltańskie, które jest bez wątpienia jednym z najmocniejszym atutów tej lokalizacji. Niska, jednorodzinna zabudowa od strony wschodniej to gwarancja niezakłóconego widoku na lata, a sypialnia od zachodu z widokiem na wewnętrzny dziedziniec zapewni spokojny, niezmącony ruchem ulicznym sen.

mieszkanie dwupokojowe poznań

Mieszkanie D.5.6. w inwestycji Malta Wołkowyska. Kliknij i przejdź do karty katalogowej mieszkania.

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży.

tel. 61 845 11 83

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295