fbpx
Menu
2019-04-02

Mieszkanie miesiąca #6

Naszą 6. publikację w ramach cyklu „Mieszkanie miesiąca” chcielibyśmy poświęcić 3-pokojowemu mieszkaniu z kuchnią w formie aneksu. Jest to propozycja lokalu o powierzchni 58,10 m² zlokalizowanego na pierwszym piętrze budynku D. Szczegóły tego mieszkania zdradzamy w dalszej części artykułu.

Musimy przyznać, że cieszymy się na każde spotkanie z klientami w naszym Biurze Sprzedaży – to doskonała okazja, aby lepiej poznać Wasze preferencje i oczekiwania względem wymarzonego własnego M. Większość rozmów dotyczy mieszkań o klasycznym rozkładzie z oddzielną kuchnią, w związku z czym w naszej ofercie przeważają układy mieszkań właśnie tego typu. Mamy jednak świadomość, że każdy z nas posiada inne upodobania, dlatego też staramy się na tyle różnicować ofertę, aby trafić w gusta jak najszerszej grupy.

Prezentowany w tym miesiącu lokal, za sprawą aneksu kuchennego zaprojektowanego w pokoju dziennym, stanowi propozycję nowoczesnego wnętrza, którego zadaniem jest łączyć w sobie różne funkcjonalności.

Warto wspomnieć, że zaprojektowanie takiego pomieszczenia to ciekawe doświadczenie aranżacyjne. Do przemyślenia jest nie tylko kolorystka wnętrza, jak i właściwy dobór frontów, ale przede wszystkim umiejętne połączenie części dziennej i kuchennej – tak, aby całość pomieszczenia zyskała spójny charakter.

Trzeba pamiętać również, że salon stanowi główną przestrzeń wypoczynkową mieszkania, dlatego aby było nam wygodnie i komfortowo, meble należy dobierać w taki sposób, by nie przytłoczyły pomieszczenia, ale jednocześnie, by nie zabrakło wśród nich takich elementów jak wygodna sofa czy fotel – czyli mebli służących wypoczynkowi i relaksowi po intensywnym dniu.

Na pozostałą część mieszkania składają się dwie sypialnie – jedna większa, bardziej przestronna z wyjściem na balkon oraz druga mniejsza, która w przypadku rodzin z dziećmi doskonale sprawdzi się jako pokój dziecięcy. Do tego funkcjonalny korytarz, w którym za sprawą dużej przestrzeni będzie można ustawić pojemną szafę pełniącą funkcję głównej garderoby w mieszkaniu.

Mieszkanie miesiąca nr 6

Mieszkanie D.1.17 – 3-pokojowe mieszkanie z aneksem, na 1. piętrze budynku D w inwestycji Malta Wołkowyska

W ten oto sposób prezentowany lokal staje się optymalnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na mieszkaniu posiadającym co najmniej dwie sypialnie oraz przestronną część dzienną, w której to odbywać się będzie większość codziennych aktywności domowników. Pokój z aneksem to miejsce, gdzie wspólnie gotujemy i wypoczywamy, przyjmujemy gości i spędzamy czas w rodzinnym gronie – to bez wątpienia przestrzeń, która sprzyja integracji i zacieśnianiu więzi.

Pragniemy podkreślić, że projektując mieszkania w inwestycji #MaltaWołkowyska uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów.

Dlatego jeśli zainteresowała Cię prezentowana oferta bądź chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możemy Ci zaproponować, zadzwoń do naszego Biura Sprzedaży (61 845 11 83) i umów się na spotkanie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Kliknij, aby poznać wszystkie oferty mieszkań z aneksem kuchennym w Poznaniu.

Przeczytaj także