fbpx
Menu
2016-10-14

Podziękowania od Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek

Z przyjemnością pragniemy pochwalić się Państwu podziękowaniami od Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, które otrzymaliśmy za pomoc w organizacji wystawy z cyklu Mistrzowie ilustracji oraz w wydaniu katalogu wspomnianej wystawy, który stał się cennym dziełem upamiętniającym XV edycję Poznańskich Spotkań Targowych Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców. Poniżej zamieszczamy otrzymane podziękowanie oraz kilka ilustracji, które można było podziwiać podczas wystawy.

podziekowanie PSTMistrzowie ilustracji_album (1)Mistrzowie ilustracji_album (2)Mistrzowie ilustracji_album (3)Mistrzowie ilustracji_album (4)Mistrzowie ilustracji_album (5)Mistrzowie ilustracji_album (6)Mistrzowie ilustracji_album (7)Mistrzowie ilustracji_album (8)Mistrzowie ilustracji_album (9)

Przeczytaj także

Zaproponuj dogodny termin i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu na komunikatorze Skype! Potwierdzenie spotkania otrzymasz SMS.

Jeżeli posiadasz Skype możesz z łatwością nawiązać z nami konwersację, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zapraszamy
PN, CZW - 8:00 - 17:00
WT, ŚR, PT - 8:00 - 16:00

Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Anna Muszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 297

Agata Walkowiak
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 295