fbpx
Menu
2021-09-03

Cykl treningów Aktywna Malta Zakończony

To były aktywne wakacje nad Maltą

 

28 sierpnia odbył się ostatni wakacyjny trening w ramach akcji „Aktywna Malta”. Cykl darmowych zajęć zorganizowany przez poznańskiego dewelopera UWI Inwestycje S.A., co weekend ściągał nad Jezioro Maltańskie fanów spragnionych aktywności fizycznej. 

 

 

Koniec wakacji to także koniec cyklu „Aktywna Malta”. Przez całe wakacje, w każdą sobotę, mieszkańcy mogli wziąć udział w jednym z pięciu treningów prowadzonych przez profesjonalnych, poznańskich trenerów. Do wyboru mieli: bieganie, street workout, zajęcia dla rodziców z wózkami, nordic walking i zajęcia dla dzieci. Projekt, podczas którego można było trenować wiele dyscyplin sportu jednocześnie, spotkał się z dużym zainteresowaniem. Na treningach pojawiało się nawet po kilkadziesiąt osób z różnych dzielnic Poznania. 

 

– Chcieliśmy zachęcić poznaniaków do aktywnego spędzania weekendów i regularnego uprawiania sportu, stąd pomysł bezpłatnych treningów prowadzonych przez dziesięć wakacyjnych weekendów. Dostrzegamy atuty otoczenia Jeziora Maltańskiego, które jest nie tylko doskonałym miejscem do spędzania czasu wolnego i rekreacji, ale przede wszystkim do życia. Właśnie dlatego w tym miejscu powstaje nasza sztandarowa inwestycja Malta Wołkowyska – mówi organizator wydarzenia – Małgorzata Puchyła, Prezes UWI Inwestycja S.A.

 

Trenerzy odpowiednio dobierali – do poziomu uczestników – nie tylko obciążenie, ale także bacznie przyglądali się ich technice, tak aby każdy mógł rozwijać swoje umiejętności. Dlatego treningi przyciągały zarówno doświadczonych amatorów sportu, jak i osoby, które dopiero zaczynały swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Dodatkowo na czas treningów dorosłych można było zostawić dzieci pod opieką trenerki, która prowadziła dla maluchów zajęcia sprawnościowe. 

 

 

Największym zainteresowaniem cieszyły się treningi street workout, dzięki którym można było zadbać nie tylko o lepszą sylwetkę, ale także kondycję.

 

– „Aktywna Malta” to wspaniała inicjatywa, gdzie coś dla siebie mogły znaleźć zarówno osoby poczatkujące, jak i bardziej doświadczone. Z kolei Malta ma odpowiednie warunki do uprawiania różnych dyscyplin sportu, w tym również siłownię plenerową. Cieszę się, że moje treningi przyciągały tak wielu chętnych, którzy tworzyli fantastyczną atmosferę. Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy złapali przysłowiowego bakcyla i wrócą do nas w formie za rok – mówi Hubert Romel, trener street workut. 

 

By motywować do treningów i regularności – która przecież jest tak ważna w sporcie – organizator przygotował sportowe gadżety w postaci chust funkcyjnych oraz bidonów i zadbał o nawodnienie uczestników. 

 

 

– Zajęcia w ramach „Aktywnej Malty” były dobrą okazją na spędzenie sobotniego przedpołudnia. Korzystałam z treningów biegowych prowadzonych przez ……( imię nazwisko i lata doświadczeń), od której wiele się dowiedziała.. Zajęcia składały się z rozgrzewki treningu właściwego oraz stretchingu. Były doskonałym uzupełnieniem moich cotygodniowych treningów – mówi Hania, uczestniczka.. 

 

Kolejna edycja „Aktywnej Malty” już za rok. 

 

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295