fbpx
O firmie

30 lat doświadczenia

Kim jesteśmy?

UWI Inwestycje S.A. to poznański deweloper z 30-letnim doświadczeniem. Spełniamy oczekiwania naszych klientów, co jest podstawowym i koniecznym elementem strategii naszej firmy, która w połączeniu z najwyższym standardem wykonania mieszkań tworzy doskonałe efekty. Rynek pierwotny nieruchomości w Poznaniu został w 1992 r. wzbogacony pomysłem grupy wyjątkowych osób, które znużone oczekiwaniem na mieszkanie z zasobów miejskich, postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce, tworząc nowe mieszkania dla ludzi. Głównym założeniem było, by mieszkania były nowoczesne i dostępne dla każdego. Rynek pierwotny, nienasycony nowym budownictwem zaczął rozwijać się, z czasem oferując mieszkania spełniające zarówno podstawowe, jak i te bardziej wygórowane kryteria wyboru wśród mieszkańców miasta.

Mieszkania do kupienia w Poznaniu już nie oznaczały jednolitych rozkładem M2 lub M3 w blokach z wielkiej płyty. Deweloper zbudował ludziom mieszkania, w których mają możliwość wyboru nie tylko metrażu, położenia względem stron świata, ale i dowolnej aranżacji pomieszczeń, które mogą stanowić atrakcyjne, indywidualne nowe mieszkania, spełniające wysokie wymagania. W miarę upływu czasu rynek pierwotny rozwijał się, a wraz z nim deweloper jako działalność, opierająca się na wspólnej pasji i chęci tworzenia budynków starannych, gustownych, nowoczesnych, a przede wszystkim atrakcyjnie zlokalizowanych. Nowe mieszkania na sprzedaż zarówno w początkowym okresie działania firmy, jak obecnie trafiają w potrzeby klientów, pragnących zamieszkać w indywidualnie dopasowanych i zaaranżowanych wnętrzach.

Świętując 30-lecie działalności firmy, możemy zaprezentować 152 budynki mieszkalne, które wyróżniają się przede wszystkim solidnością, nowoczesną stylistyką oraz doskonale dobraną lokalizacją. Dbając o komfort mieszkania naszych klientów staramy się, aby nowe mieszkania oferowane przez dewelopera stały się inspiracją do wyrażenia siebie, swoich zainteresowań oraz głęboko skrywanych pomysłów. Mieszkania oddajemy w Państwa ręce w stanie, pozwalającym na wykończenie według własnego pomysłu. Dzięki wieloletniej działalności nieustannie rozwijającej się dla Państwa, blisko 6000 rodzin odebrało nowe mieszkania, w których rozpoczęło tworzenie wspaniałej, własnej historii. Deweloper, dbający o Państwa komfort, trwałość i niezawodność budynków, w których nowe mieszkania na sprzedaż objęte są gwarancją jest firmą godną zaufania.

Rynek pierwotny ma przewagę nad rynkiem wtórnym nie tylko wizualną i użytkową. Nowe mieszkania to również niższy koszt, związany z zakupem nieruchomości. Wybierając mieszkania do kupienia w Poznaniu, nowe mieszkania od dewelopera to brak opłaty z tytułu podatku od czynności cywilnoprawnych. Działalność, którą podejmujemy jako deweloper to nie tylko mieszkania na rynku pierwotnym. Jako miłośnicy Poznania z dumą wspieramy rozwój i renowację elementów tego wspaniałego miasta. Mieszkania zaskakują odważnymi rozwiązaniami, ale i pomysłami nawiązującymi do tradycyjnych układów. Wybierając nowe mieszkania warto skorzystać z oferty dewelopera z wieloletnim doświadczeniem, który rynek pierwotny w Poznaniu tworzy od podstaw. Mieszkania, wychodzące na przeciw zapotrzebowaniu to nasza specjalność.

Trzy filary naszej firmy

Jakość

Sukces na pierwotnym rynku nieruchomości osiąga się dzięki profesjonalnym projektom i ich fachowemu wykonaniu. Do każdego etapu pracy podchodzimy odpowiedzialnie, troszcząc się o nawet najmniejsze szczegóły inwestycji. Jakość wykorzystanych materiałów ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Współpracujemy z doświadczonymi architektami i sprawdzonymi wykonawcami. Wychodzimy z założenia, że zadowolony klient to najskuteczniejsza reklama. Pomagamy mu zatem w podjęciu najlepszej decyzji i wyborze mieszkania odpowiadającego jego potrzebom.

Partnerstwo

Wychodzimy z założenia, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać więcej. Dlatego stawiamy na partnerstwo. Chętnie współpracujemy z władzami miejskimi oraz podmiotami biznesowymi, zwłaszcza gdy celem są ambitne projekty urbanistyczne. W komunikacji z architektami także przestrzegamy zasad efektywnego dialogu. Otwarta postawa obu strony sprawia, że kształtowanie przestrzeni odbywa się sprawniej i przynosi znacznie lepsze rezultaty. Z osobami zaangażowanymi w inwestycję staramy się wypracować rozsądny kompromis.

Doświadczenie

Nasza firma powstała ponad 25 lat temu i była odpowiedzią na ówczesny brak mieszkań w mieście. Od początku na pierwszym miejscu stawiamy na jakość oraz budowanie mieszkań, dostosowanych do różnych potrzeb. Cele te nadal przyświecają naszym pracownikom. To ludzie o bogatym doświadczeniu zawodowym, potrzebnym w planowaniu i realizowaniu ambitnych inwestycji. Budownictwo mieszkaniowe nie ma przed nami tajemnic. Nie spoczywamy jednak na laurach, ale wybieramy dalszy rozwój, dzięki czemu korzystają na tym nasi Klienci.

Jesteśmy gwarancją zadowolenia ponad 6000 rodzin!

UWI dla Poznania

0

Lat doświadczenia na poznańskim rynku nieruchomości

0

Poznańskich rodzin żyje w naszych mieszkaniach

0

Zrealizowanych budynków w Poznaniu