fbpx
Menu
2021-10-15

Huśtawka w domowych wnętrzach – 3 sposoby jej wykorzystania

Huśtawki w ogrodzie to normalny widok. Coraz częściej można zobaczyć je również we wnętrzach. Jeśli chcesz odmienić aranżację swojego domu, huśtawka sprawdzi się doskonale. To nie tylko niebanalny dodatek, ale także dodatkowe miejsce do wypoczynku i relaksu, a w przypadku dzieci możliwość zabawy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak możesz wykorzystać huśtawkę w domowych wnętrzach.

Pokój dziecięcy – dobre miejsce dla huśtawki

Huśtawka w pokoju dziecięcym to zdecydowanie dobry pomysł. Maluchy uwielbiają zabawy na huśtawce i na pewno chętnie ją wykorzystają. To duża atrakcja, która umili czas Twojemu dziecku. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Dobry produkt to gwarancja, iż dziecko będzie mogło bawić się bezpiecznie. Warto pamiętać o tym, aby solidnie zamontować ten element wyposażenia pokoju dziecięcego. Huśtawka musi być umieszczona na odpowiedniej wysokości, aby dziecko nie miało problemu z samodzielnym korzystaniem z tego elementu wyposażenia.

Kącik wypoczynkowy w salonie

Salon to nie tylko miejsce służące do przyjmowania gości i oglądania telewizji. To również odpowiednie miejsce do relaksu i odpoczynku. W każdym salonie powinien znaleźć się dobrze wyposażony kącik wypoczynkowy. Huśtawka to element, który na pewno pomoże Ci w zapomnieniu choć na chwilę o domowych i służbowych obowiązkach. Wieczór z książką? A może relaks z lampką wina w otoczeniu aromatycznych świec? Nieważne jaki jest Twój pomysł na idealny odpoczynek. Huśtawka w salonie na pewno pomoże Ci odciąć się od problemów dnia codziennego i w pełni zrelaksować. Przyjemne bujanie i wygodne siedzisko to gwarancja efektywnego odpoczynku.

Klimat w sypialni

Pokój dziecięcy oraz salon to dobre, ale nie jedyne miejsca dla huśtawki. Jeśli pragniesz chwili tylko dla siebie, warto umieścić ją w sypialni. Dzięki temu zapewnisz sobie spokój i samotność, której przecież każdy z nas czasami potrzebuje. Pamiętaj, aby styl i kolorystyka huśtawki pasowały do aranżacji wnętrza. Dzięki temu unikniesz przeładowania i kiczu, o co warto zadbać w pomieszczeniach takich jak sypialnia. W tym miejscu liczy się spokój i relaks, warto więc zadbać o spójność elementów wyposażenia i estetyczną aranżację.

Zamiast krzeseł? Czemu nie!

Jeśli lubisz niebanalne aranżację, warto zdecydować się na zamontowanie huśtawki w kuchni lub jadalni. Może ona z powodzeniem zastąpić krzesła przy wyspie czy stole, sprawiając, że jadalnia lub kuchnia będzie wyglądała niebanalnie. Nie musisz obawiać się o to, iż spożywanie posiłków będzie niekomfortowe. Jeśli wybierzesz odpowiedni model i produkt zapewniający stabilność, huśtawka sprawdzi się przy kuchennym stole lub w jadalni. Jest to bardzo oryginalne rozwiązanie, które nie każdemu przypadnie do gustu. Wyobraź sobie jednak, jak będzie wyglądało w Twoim domu. Być może okaże się, że właśnie takiego dodatku szukasz do swojej kuchni lub jadalni. Warto pamiętać również o tym, iż dzięki temu rozwiązaniu odkurzanie i mycie podłogi będzie przebiegało sprawniej.

Wiele możliwości

Na rynku istnieje wiele modeli huśtawek, dzięki czemu można dopasować ją do wielu pomieszczeń i dowolnej aranżacji. Tak na przykład drewniana huśtawka na linach, to dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę. Nie zajmuje dużej ilości miejsca, sprawdza się więc w mniejszych pomieszczeniach.  Huśtawka imitująca hamak, to rozwiązanie dla tych, którzy lubią pełną swobodę. Taki model dobrze sprawdzi się w przypadku dzieci. Huśtawka bubble jest wybierana najczęściej do wnętrz, które są zaaranżowane minimalistycznie lub nowocześnie. Wymienione rodzaje huśtawek to tylko część z dostępnych propozycji. Wybierając produkt należy wziąć pod uwagę wielkość pokoju, styl aranżacji oraz oczywiście własne potrzeby i oczekiwania.

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295