fbpx
Menu
2018-12-19

Konkurs dla studentów UAP w Poznaniu „Mieszkać w mieście. Koncepcja kształtowania nowych osiedli mieszkaniowych w strukturze przestrzennej Poznania”

To już kolejna współpraca naszej firmy z poznańskimi uczelniami wyższymi. Tym razem wspólnie z Uniwersytetem Artystycznym, organizowany jest Konkurs Studencki pt. „Mieszkać w mieście”. Koncepcja kształtowania nowych osiedli mieszkaniowych w strukturze przestrzennej Poznania”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, twórczych, koncepcji poszukujących nowej formuły zamieszkiwania w mieście, biorących pod uwagę uwarunkowania społeczne, kulturowe, funkcjonalno-przestrzenne, komunikacyjne, przyrodnicze i kompozycyjne, a także nowe idee i wyzwania XXI wieku.

Konkurs kierowany jest do studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego i rozpoczął się z początkiem roku akademickiego 2018/2019.

Werdykt i ogłoszenie laureatów, nastąpi pod koniec stycznia 2019, o czym Państwa niezwłocznie powiadomimy.

Przeczytaj także

Zaproponuj dogodny termin i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu na komunikatorze Skype! Potwierdzenie spotkania otrzymasz SMS.

Jeżeli posiadasz Skype możesz z łatwością nawiązać z nami konwersację, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zapraszamy
PN, CZW - 8:00 - 17:00
WT, ŚR, PT - 8:00 - 16:00

Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Anna Muszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 297

Agata Walkowiak
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 295