fbpx
Menu
2017-02-02

Malta26 – zachęcamy do rezerwacji mieszkań w nowej inwestycji!

Przedstawiamy Wam naszą najnowszą inwestycję – Malta26 – zlokalizowaną przy ulicy Wołkowyskiej 26 w atrakcyjnej dzielnicy Rataje znajdującej się w centrum Poznania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 76 funkcjonalnie zaaranżowanych mieszkań o metrażu od 31 m2 do 101 m2. Wśród lokali znaleźć można zarówno te z samodzielnymi kuchniami, jak i z salonami w aneksem kuchennym, oprócz tego każde mieszkanie posiada własny balkon lub ogródek. W inwestycji przewidziano również podziemną halę garażową z miejscami postojowymi oraz windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Malta26 to nie tylko korzyści związane z samą inwestycją, ale również atuty związane z lokalizacją. Posiada bowiem szereg zalet: bliskość centrum, rozległe tereny zielone i rekreacyjne (kompleks Malta), doskonała komunikacja zarówno dla zmotoryzowanych, jak i podróżujących środkami komunikacji miejskiej. Oprócz tego w okolicy tej znaleźć można liczne szkoły i przedszkola, ośrodki zdrowia, lokalne sklepy oraz dwie duże galerie handlowe: Malta i Posnania.

Rezerwacja mieszkań dopiero ruszyła, w związku z czym macie Państwo dostęp do szerokiej oferty lokali – z pewnością każdy znajdzie mieszkanie o dogodnym dla siebie metrażu i układzie pomieszczeń 🙂

Przeczytaj także

Zaproponuj dogodny termin i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu na komunikatorze Skype! Potwierdzenie spotkania otrzymasz SMS.

Jeżeli posiadasz Skype możesz z łatwością nawiązać z nami konwersację, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zapraszamy
PN, CZW - 8:00 - 17:00
WT, ŚR, PT - 8:00 - 16:00

Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Anna Muszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 297

Agata Walkowiak
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 295