fbpx
Menu
2017-02-02

Malta26 – zachęcamy do rezerwacji mieszkań w nowej inwestycji!

Przedstawiamy Wam naszą najnowszą inwestycję – Malta26 – zlokalizowaną przy ulicy Wołkowyskiej 26 w atrakcyjnej dzielnicy Rataje znajdującej się w centrum Poznania.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 76 funkcjonalnie zaaranżowanych mieszkań o metrażu od 31 m2 do 101 m2. Wśród lokali znaleźć można zarówno te z samodzielnymi kuchniami, jak i z salonami w aneksem kuchennym, oprócz tego każde mieszkanie posiada własny balkon lub ogródek. W inwestycji przewidziano również podziemną halę garażową z miejscami postojowymi oraz windy obsługujące wszystkie kondygnacje.

Malta26 to nie tylko korzyści związane z samą inwestycją, ale również atuty związane z lokalizacją. Posiada bowiem szereg zalet: bliskość centrum, rozległe tereny zielone i rekreacyjne (kompleks Malta), doskonała komunikacja zarówno dla zmotoryzowanych, jak i podróżujących środkami komunikacji miejskiej. Oprócz tego w okolicy tej znaleźć można liczne szkoły i przedszkola, ośrodki zdrowia, lokalne sklepy oraz dwie duże galerie handlowe: Malta i Posnania.

Rezerwacja mieszkań dopiero ruszyła, w związku z czym macie Państwo dostęp do szerokiej oferty lokali – z pewnością każdy znajdzie mieszkanie o dogodnym dla siebie metrażu i układzie pomieszczeń 🙂

Przeczytaj także