fbpx
Menu
2019-08-05

Mieszkanie miesiąca #10

48 metrów przestrzeni na START – to hasło, które doskonale opisuje lokal mieszkalny, któremu chcemy poświęcić #10 już część cyklu Mieszkanie Miesiąca. Jakie atuty kryje w sobie mieszkanie D.2.20 zlokalizowane na 2. piętrze budynku D inwestycji MALTA Wołkowyska?

Nie za duże, nie za małe, lecz w sam raz!

D.2.20 to symbol, który kryje mnóstwo możliwości:

w POKOJU dziennym

z oddzielną KUCHNIĄ,

ustawną SYPIALNIĄ

i przytulną ŁAZIENKĄ

urządzisz swoje własne M według unikalnych potrzeb.

T   A   R   A   S      –   11   m²

Jedni lubią razem, inni osobno, a UWI Inwestycje S.A. zapewnia wybór – pokój dzienny z aneksem albo osobna kuchnia. Zrobisz tak, jak uważasz, a my Ci w tym pomożemy!

Lokal D.2.20 to powierzchnia w pełni zagospodarowana w sposób jak najbardziej przyjazny przyszłym mieszkańcom. Już przy wejściu znajdziesz miejsce na garderobę wierzchnią. W pokoju dziennym, który w połączeniu z kuchnią będzie miał niespełna 27 m², jesteś w stanie stworzyć przestrzeń dzienną, ergonomicznie podzieloną na część jadalną, wypoczynkową oraz kulinarną. Wisienką na torcie będzie taras o powierzchni 11 m².

Amatorów zamkniętych kuchni witamy z otwartymi ramionami – nasza oferta jest odpowiedzią na Wasze potrzeby. W przypadku mieszkania miesiąca mamy do czynienia z zaprojektowanymi 8 m² powierzchni na kucharskie podboje w pięknie doświetlonym miejscu, oddzielonym od przestrzeni dziennej.

Sypialnia jest gwarancją wypoczynku, a my możemy obiecać, że oprócz łóżka zmieści się w niej jeszcze kilka innych ważnych elementów, takich jak pojemna szafa, stoliki nocne czy komoda z telewizorem.

Mieszkanie miesiąca #10 - wizualizacja

Na koniec nie zapominajmy o TEJ lokalizacji, z której czerpią wszyscy Poznaniacy – nasza Malta, gdzie #BliskoWszystko, zapewni moc atrakcji i świetny dojazd do Centrum Miasta.

Jeśli szukasz mieszkania 2-pokojowego z oddzielną kuchnią lub możliwością jej połączenia z pokojem dziennym, położonego w rejonie Jeziora Maltańskiego – skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży 61 845 11 83 i umów się na spotkanie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych mieszkań dostępnych w inwestycji Malta Wołkowyska.

Przeczytaj także

Zaproponuj dogodny termin i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu na komunikatorze Skype! Potwierdzenie spotkania otrzymasz SMS.

Jeżeli posiadasz Skype możesz z łatwością nawiązać z nami konwersację, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zapraszamy
PN, CZW - 8:00 - 17:00
WT, ŚR, PT - 8:00 - 16:00

Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Anna Muszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 297

Agata Walkowiak
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 295