fbpx
Menu
2019-11-12

Mieszkanie miesiąca #13

Komfortowe mieszkanie dla rodziny na mniej niż 70 m²? Tak to możliwe! Listopadową propozycję mieszkania w inwestycji MALTA Wołkowyska można określić trzema słowami: funkcjonalność, komfort i przestrzeń. Żadne z nich nie wyklucza się wzajemnie. Przejdźmy do konkretów.

 

Przy samym wejściu do mieszkania trafiamy do wygodnej garderoby, która jest świetnie rozplanowana, pomieści ubrania lub niezbędne domowe sprzęty. Możesz w niej zaprojektować również kącik do prasowania.

 

Przytulny, pięknie doświetlony pokój dzienny aż się prosi o wstawienie miękkiego narożnika, kwiatów oraz eleganckiego stolika, na którym będziesz codziennie pić pyszną, aromatyczną kawę. W pomieszczeniu znajdzie się również miejsce na solidny stół, będący jednym z najważniejszych mebli w domu.

 

Oddzielna kuchnia to miejsce spełnienia najskrytszych kulinarnych fantazji. Raj dla smakoszy, gdzie ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Funkcjonalne blaty i sprzęty AGD zmieścisz bez problemu na przyjaznej i ustawnej przestrzeni.

 

Dwa dodatkowe pokoje są dedykowane pod urządzenie sypialni, pokoju dziecięcego czy też gabinetu. Zagospodaruj i wykorzystaj każdy m² zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami!

 

Łazienka to miejsce, któremu możesz dodać charakteru. Zorganizuj tam Twoją indywidualną strefę relaksu i dbałości o urodę. Płytki, imitacja drewnianej podłogi, tapeta czy też farba. Możesz również zadbać o kształt armatury, wybierając bardziej opływowe lub narożne elementy. Ty decydujesz o materiałach, które będą współgrały z Twoim zmysłem estetycznym i zapewnią świetny nastrój.

 

Z dodatkowych pomieszczeń warto pamiętać o WC dla gości. Urządzisz je klasycznie lub poszalejesz kolorystycznie? Wszystkie trendy dozwolone.

 

Atutem mieszkania jest przestronny balkon, gdzie odpoczniesz i nabierzesz energii w wyjątkowym klimacie zieleni, lekkich mebli i miękkich poduch.

 

Pamiętaj, że niezależnie od wyposażenia, które wybierzesz ogromną rolę odgrywają kolory oraz światło, które niewątpliwie dopełniają całość aranżacji.

 

 

Po więcej szczegółów na temat polecanego mieszkania C.3.1 w inwestycji MALTA WOŁKOWYSKA o powierzchni 65,65 m² zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży. Zadzwoń pod numer 61 845 11 83 i umów się na spotkanie!

 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych mieszkań dostępnych w inwestycji Malta Wołkowyska.

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295