fbpx
Menu
2019-12-12

Mieszkanie miesiąca #14

Czego oczekujemy od mieszkania, w którym będziemy mieszkać przez najbliższe lata? Przede wszystkim zadbamy o to, aby było położone we właściwym miejscu na mapie miasta. Tak, żeby można było sprawnie dojechać do Centrum i do pracy, a z drugiej strony zlokalizowane w sposób, pozwalający na szybki wyjazd na weekend, do rodziny czy na wycieczkę. Super, jeśli położone jest w zielonej okolicy, gdzie znajdziemy trasy rowerowe, biegowe, a akwen wodny będzie wisienką na torcie.

 

Skoro decydujemy się już na poważne zobowiązanie, myślimy o tym, aby był to zakup na dłużej. Mieszkanie niemałe, optymalnie zaprojektowane – 3-pokojowe. Wyjście na balkon z sypialni będzie dodatkowym atutem. Ważne, żeby pomieszczenia zaprojektowano o właściwym metrażu. Jednak istotna jest przestrzeń, w której będziemy spędzać czas z rodziną i odpoczywać po pracy w zaciszu własnego pokoju. Kuchnia – najlepiej oddzielna, pozwoli to na spokojne przygotowanie posiłków, a przy odpowiedniej wentylacji, zapachy zostaną odprowadzone na zewnątrz i nie przedostaną się do reszty pokoi. A skoro już o nich mowa… Pokój dzienny – podstawa domowego ogniska. Koniecznie z wyjściem na balkon i pięknym doświetleniem.

 

Sytuacja komfortowa – to taka, w której nasze mieszkanie przewiduje detale, dzięki którym nasze codzienne funkcjonowanie jest łatwe, przyjemne i wygodne. Po pierwsze hala garażowa, nikt nie chce moknąć i marznąć przenosząc zakupy, czy pakując pociechy do auta. A przy nadmiarze dóbr, nie ma lepszego udogodnienia niż możliwość zakupu pomieszczenia gospodarczego na piętrze. Włoży się do niego sprzęty domowe, rowery, a komfort posiadania małej spiżarenki – bezcenny. Samo mieszkanie, przy 2 sypialniach z łazienką i osobnym WC zadba o czas, tak często cenny o poranku przed pracą. Natomiast, przy wejściu szafa to obwiązek, na buty, czapki, szaliki, rolki, kaski, klucze i można by tak wymieniać bez końca.

 

Sporo oczekiwań, sztuka kompromisu… NIE!

 

 

UWI Inwestycje S.A. zadba o to, abyś nie musiał z niczego rezygnować. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego dziś prezentujemy mieszkanie nr B.5.1. Komfortowe, przestronne i świetnie zlokalizowane w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego. 3 pokoje, łazienka, WC, dwa balkony na niespełna 64 metrach kwadratowych. Rozsądna cena za funkcjonalne mieszkanie z mnóstwem udogodnień w najbardziej rekreacyjnej części Poznania.

 

Zadzwoń do Biura Sprzedaży 61 845 11 83 i poznaj szczegóły oferty lub odwiedź nas przy ul. Roosevelta 18 w Poznaniu i sprawdź czy trafiliśmy w Twoje oczekiwania!

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295