fbpx
Menu
2020-02-04

Mieszkanie Miesiąca #16

D jak DOM

Ciepły, przytulny, rodzinny, a może designerski i nowoczesny?
W tym miesiącu stawiamy na przestronny apartament, o powierzchni 105 m2, z 4 sypialniami, dwiema łazienkami, dużym pokojem dziennym i podwójnym balkonem.

Co można na 105 m2?

Na dzisiejszym rynku nieruchomości, mieszkanie o takiej powierzchni daje niezwykle szerokie spektrum możliwości, od projektowych po aranżacyjno-dekoratorskie. Taka przestrzeń pozwala na połączenie funkcjonalności z nowoczesną formą i designem. To miejsce dla Klientów poszukujących komfortowej powierzchni do życia w świetnej lokalizacji.

 

Projekt

W mieszkaniu zaprojektowano jasny podział przestrzeni dziennej od części sypialnianej, która stanowi kameralną strefę apartamentu. Ponad dwudziestometrowy pokój dzienny wraz z narożnym balkonem oraz oddzielną, funkcjonalnie zaprojektowaną 10-metrową kuchnią to wizytówka tego lokalu. Niekwestionowaną zaletą jest dodatkowe WC, które umożliwi wygodne korzystanie podczas wizyt gości, a także usprawni codzienne życie domowników. W pozostałej części mieszkania Architekt przewidział 4 sypialnie – trzy posiadające wyjście na 10-metrowy balkon oraz dodatkowy pokój z oknem, który spokojnie można przeznaczyć na gabinet, garderobę lub kolejną, nieco mniejszą sypialnię. Warto zaznaczyć, że powierzchnia zaprojektowanych pokoi pozwala na komfortową aranżację wskazanych pomieszczeń, na zasadach nieograniczonych niewielkim metrażem. Praktyczna łazienka to podstawa tak dużego mieszkania, które w swoim projektowym założeniu stanowi dom dla co najmniej 4 osób.

Światło

Dzięki sporej ilości okien i trzem kierunkom świata mieszkanie jest doskonale doświetlone, a jego ekspozycja zapewnia światło przez większą część dnia. Nie ogranicza nas jasna paleta barw przy jego urządzaniu, a pole do manewru jest ogromne, korzystając z rozmaitego potencjału faktur, form i barw.

Możliwości

Mieszkanie nr D.2.11 jest jedną z naszych najbardziej komfortowych opcji, zapewnia 4 sypialnie, ale pozwala również na projektowe możliwości łączenia pomieszczeń w większe lub zmianę ich obrysu na dostosowany do potrzeb Nabywcy. Nie ma przeszkód, aby w przyszłości cieszyć się przestronną dwudziestometrową sypialnią z fantastyczną garderobą. Przy takim metrażu lokalu możliwości są nieskończone i uzależnione od wyobraźni potencjalnego Nabywcy.
Zadzwoń do Biura Sprzedaży 61 845 11 83 i poznaj szczegóły oferty lub odwiedź nas przy ul. Roosevelta 18 w Poznaniu i sprawdź czy trafiliśmy w Twoje oczekiwania!

Przeczytaj także