fbpx
Menu
2020-03-03

Mieszkanie Miesiąca #17

Nareszcie zawitała do Nas wiosna słoneczna, piękna i radosna.

 

UWI pragnie Państwu zaprezentować przepiękny apartament w inwestycji MALTA WOŁKOWYSKA realizowanym w bliskim sąsiedztwie Malty.

 

Przestronne mieszkanie D.5.1 z 4 sypialniami, pokojem dziennym, osobną kuchnią, dwiema łazienkami w tym jedna połączona z garderobą. Dodatkowo osobne WC oraz dodatkowa garderoba w korytarzu.

 

Całość tworzy ergonomiczny projekt o powierzchni 124,70 m2. Przyglądając się bliżej nieruchomości, można znaleźć tu wiele ciekawych rozwiązań.

 

Jedna z sypialni została zaprojektowana z myślą o głowach rodziny, za drzwiami wydzielono prywatną łazienkę z garderobą.

 

Kolejna sypialnia warta podkreślenia jest w bezpośrednim połączeniu z balkonem o powierzchni 10m2.

 

Spora kuchnia z oknem pozwala zaprojektować prosty ciąg kuchenny, gdzie każda Pani domu z przyjemnością będzie spędzać czas na przygotowaniu posiłków.

 

Doskonałym miejscem na zagospodarowanie przy kuchennej spiżarni jest pomieszczenie sąsiadujące.

Duży salon mający 30 m2 to doskonała przestrzeń na spotkania rodzinne, wspólne wieczorne seanse filmowe. Spokojnie znajdzie się miejsce na wyodrębnienie strefy jadalnianej, gdzie można wspólnie spożyć posiłek. Z salonu mamy dwa wyjścia na taras 16m2 gdzie można podziwiać przepiękne widoki rodzącego się na wiosnę życia.

 

 

 

 

 

Apartament usytuowany jest na ostatniej kondygnacji, 5 piętrze gwarantującą ciszę i spokój.
W budynku mamy windy i podziemną halę garażową gdzie kupując miejsce postojowe mamy bezpośrednie połączenie mieszkania z samochodem, co jest w dzisiejszych czasach dużą wygodą.

 

Mieszkanie jest doskonałym rozwiązaniem dla wielodzietnych rodzin gdzie niekoniecznie mamy czas na dbanie o ogród i koszenie trawnika. Tutaj każdy członek rodziny czuje komfort mieszkania na dużej powierzchni i jest to alternatywa dla zabudowy jednorodzinnej.

 

Czy zachęciliśmy Cię do rozważenia zakupu właśnie tego apartamentu? Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży 61 845 11 83, zanim ktoś inny dostrzeże jego zalety.

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295