fbpx
Menu
2020-05-07

Mieszkanie Miesiąca #19

Za oknem mamy piękną Wiosnę, wszystko rodzi się do życia! Unoszący się zapach kwitnących roślin budzące nas co ranek promienie słoneczne czy śpiew ptaków.

 

Wiosna to czas działania mamy więcej siły, chęci na wprowadzanie w naszym życiu zmian. Zaczyna się od wiosennych porządków, myciu okien czy sadzeniu kwiatków. Po długim okresie zimowym może u niejednego z nas zakiełkował plan na zmianę mieszkania?!

 

W comiesięcznej odsłonie firma UWI pragnie zaprezentować #Mieszkanie Miesiąca dla rodziny z dzieckiem bądź dziećmi. Jest to też doskonałe rozwiązanie dla pary, która chce zamieszkać z dziadkami.

 

 

 

 

Mieszkanie D.2.16 o metrażu 56,95 m2 to 3 pokojowe wygodne mieszkanie z aneksem kuchennym.

 

2 piętro idealna opcja nie jest za wysoko, co ułatwi dostęp osobom starszym w przypadku awarii windy, jest ciepłym mieszkaniem ze względu na posiadających sąsiadów z każdej strony.

 

MALTA Wołkowyska to projekt przemyślany, dopasowany do potrzeb każdego z nas. Słuchamy naszych Klientów – ich potrzeb, wymagań.

 

Mieszkanie z aneksem kuchennym 19,90 m2 to rozwiązanie dla osób, które chcą podczas przygotowania posiłków być, również obecnym w życiu rodziny. Jest to również możliwość oglądania interesujących nas programów telewizyjnych czy bycia cały czas obecnym podczas uroczystości rodzinnych.

 

2 sypialnie 10,35 m2 i 11,43 m2 to doskonałe rozwiązanie, tym bardziej że w jednej sypialni mamy garderobę o powierzchni 1,85 m2 i dodatkowo prywatny balkon. Daje to ciekawe możliwości aranżacyjne: relaksu przy ulubionej książce wygrzewając się w promieniach wiosennego słoneczka.

 

Garderoba zastąpi nam szafę, wystarczy parę półek i mamy szafę zamkniętą bez konieczności zagracania pokoju meblami.

 

W łazience o powierzchni 4,67 m2 bez problemu znajdzie się miejsce dla wanny czy dużego prysznica ze swobodnym zakresem ruchów.

 

Korytarz w prezentowanym mieszkaniu 8,75 m2 to całkiem spora powierzchnia gdzie znajdzie miejsce szafa na odzież wierzchnią i buty.

 

Mieszkanie ma dwa balkony, co jest rzadkością w dzisiejszej zabudowie osiedli. Jest to dodatkowy metraż niewliczany w cenę całościową za mieszkanie.

 

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży zawsze służymy pomocą uwi@mieszkania.com.pl
Tel. 662 194 297 , 662 194 295.

Przeczytaj także

Zaproponuj dogodny termin i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu na komunikatorze Skype! Potwierdzenie spotkania otrzymasz SMS.

Jeżeli posiadasz Skype możesz z łatwością nawiązać z nami konwersację, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zapraszamy
PN, CZW - 8:00 - 17:00
WT, ŚR, PT - 8:00 - 16:00

Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Anna Muszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 297

Agata Walkowiak
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 295