fbpx
Menu
2020-06-05

Mieszkanie Miesiąca #20

Wielu z nas w ostatnim czasie szukało wyjścia z sytuacji, a dokładniej z mieszkania.
Jak się okazało spędzenie kilku minut na świeżym powietrzu to prawdziwy luksus, którego wielu z nas nie mogło swobodnie doświadczyć.

 

 

Kto cieszył się zielenią, czystszym powietrzem i chwilą spokoju, gdy pociechy miały czas na zabawę na zewnątrz?

Szczęśliwi nabywcy mieszkań parterowych z ogródkami!
Dlatego dziś wychodząc naprzeciw wszystkim wymogom, które stawa przed nami ten trudny okres, postaramy się zaprezentować zalety mieszkania położonego na parterze.

Lokal nr B.0.6 to 70 m2 powierzchni mieszkania połączonych z niespełna 50 metrowym ogródkiem, do którego dostęp mamy nie z jednej, a z dwóch stron.
To mieszkanie zaprojektowane z myślą o swobodnym dostępnie do tarasu i zieleni.
3-pokoje na wskazanej powierzchni dają poczucie niesamowitego komfortu. Projekt lokalu zakłada przede wszystkim funkcjonalny podział mieszkania. Do dyspozycji Nabywców jest oddzielna, dobrze doświetlona kuchnia sąsiadująca z 22 metrowym pokojem dziennym. Do całości przypisany jest przestronny taras z dodatkową powierzchnią w postaci 38 metrowego ogrodu. Jest to strefa dzienna, w obrębie której możemy spędzać czas z najbliższymi, a teren zielony umożliwia nam organizowanie przyjęć na świeżym powietrzu. Co więcej, taki ogródek to gwarancja dodatkowej przestrzeni dla naszych dzieci i czworonogów, czyli tak naprawdę dodatkowe miejsce, gdzie nasze wulkany energii mogą pozbyć się jej nadmiaru.

W środkowej części mieszkania znajduje się dodatkowa 11 metrowa sypialnia z widokiem na zieleń. Na korytarzu znajduje się miejsce na pojemną szafę i wejścia do mniejszego WC oraz pełnowymiarowej łazienki. Mała toaleta jest idealnym rozwiązaniem dla odwiedzających, a w codziennym życiu jest niezastąpionym udogodnieniem. W 5 metrowej łazience znajduje się podłączenie do wanny lub prysznica, umywalki, toalety, a także podejście pod pralkę.

W ostatniej części mieszkania zapraszamy do zapoznania się z planem sypialni w wersji premium.
Wyższy standard tego pomieszczenia został uzyskany dzięki oddzielnemu wyjściu na prywatny taras z pasem zielonego ogrodu.

Dzięki dobrze zaprojektowanemu układowi słońce tworzysz nam przez większość dnia w wybranych częściach lokalu.

Jeśli po przeczytaniu naszego #MieszkaniaMiesiąca w dalszym ciągu zastanawiasz się, czy mieszkanie z ogródkiem to wybór dla Ciebie, skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, które dobierze mieszkanie, będące odpowiedzią na Twoje potrzeby 61 845 11 83.

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295