fbpx
Menu
2020-07-03

Mieszkanie Miesiąca #21

Taras, ogród zimowy czy balkon?

Oferta rynku nieruchomości nieustannie zaskakuje mnogością rozwiązań, które podwyższają standard życia mieszkańców.
Co faktycznie może przekuć się na atut w zakupie lokalu z rynku pierwotnego?

 

Pokażemy na przykładzie Poznaj III etap osiedla MALTA Wołkowyska!

 

#MieszkaniemMiesiąca, które uwidoczni nam wszystko to, czego może poszukiwać nowy nabywca, jest lokal 3-pokojowy, położony na ostatniej kondygnacji budynku, o powierzchni 70 m2. O wszystkich jego atutach przeczytasz w poniższym artykule.

 

 

Taras, ogród zimowy czy balkon? Na tytułowe pytanie warto odpowiedzieć sobie w jeden sposób: Dlaczego wybierać, kiedy w dzisiejszych czasach nie musimy rezygnować z żadnych udogodnień?

Komfortem przy zakupie mieszkania z rynku deweloperskiego jest wybór pośród licznych opcji mieszkaniowych.

 

Mieszkanie nr A1/1/5/21 oferuje salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24,39 m2  z obustronnym przeszkleniem i podwójnym tarasem. Jeden z nich, swoją powierzchnią rozciąga się na długość całego lokalu. Na takiej przestrzeni swoje miejsce znalazł duży stół jadalny, położony przy dużym oknie balkonowym, z wyjściem na taras.

 

Ponadto, w przestrzeni dziennej umiejscowiono główną łazienkę z podłączeniem na pralkę, dodatkowe, oddzielne WC, a także wyodrębnione miejsce na pojemną szafę.


Jednak najbardziej wyróżniającym elementem tego mieszkania jest ogród zimowy połączony z największą sypialnią. Całkowita powierzchnia kameralnej przestrzeni właścicieli to ponad 16 m
2, nie wliczając powierzchni przynależnego tarasu. Przestrzeń na świeżym powietrzu będzie niesamowicie doświetlona od strony południowej. Dzięki takiemu usytuowaniu lokalu możemy zaaranżować nasz ogród zimowy na domową oranżerię z rozmaitą roślinnością, która doda uroku każdemu stylowi wnętrzarskiemu. Druga sypialnia cieszy się pięknym widokiem na dziedziniec osiedla oraz wyjściem na balkon, tak cenionym przez wszystkich lokatorów.

 


Zaletą tego projektu jest także odrębne pomieszczenie, które może spełniać funkcję garderoby, spiżarni lub pomieszczenia gospodarczego.

 


Mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji w swoim projekcie zakłada możliwość montażu klimatyzacji w trzech wariantach, w tym opcji przyjaznej środowisku EKO.

 


Co więcej, lokale z III etapu inwestycji MALTA Wołkowyska zostaną wyposażone w systemy UWI SMART, czyli inteligentną automatykę domową, dzięki której mieszkańcy będą mogli zdalnie sterować wybranymi elementami mieszkania. Systemy SMART pozwalają na bezprzewodową kontrolę nad takimi komponentami jak gniazdko elektryczne, oświetlenie i ogrzewanie mieszkania. W pakiecie znajdzie się również czujnik zalania.

 


Istotną informacją jest możliwość rozbudowy systemu w przyszłości na podstawie zindywidualizowanych potrzeb mieszkańców.


Warto wspomnieć również o panelach fotowoltaicznych, które zostaną umieszczone na dachu budynków i zapewnią zmniejszenie kosztów utrzymania części wspólnych.

 

 

I jak? Jesteś gotów zamieszkać SMART?

Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży i poznaj osiedle MALTA Wołkowyska, skąd #BliskoWszystko!

📞61 845 11 83

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295