fbpx
Menu
2020-08-07

Mieszkanie Miesiąca #22

Co robić… w dzień gorącego lata?

 

Za oknami praży słońce, plany wakacyjne uległy zmianie, warto przyjrzeć się ofercie #MieszkanieMiesiąca proponowanego w odsłonie nowego III już etapu inwestycji MALTA Wołkowyska położonego w bezpośrednim sąsiedztwie akwenu Malta.

 

Mieszkanie idealne dla młodej, aktywnej osoby szukającej małego, przytulnego mieszkania z dobrą lokalizacją. Okolica zielona, usytuowana w zaciszu obrębu Łacina.

 

 

Kawalerka o metrażu 30,84 m2 z balkonem na 5 piętrze-ostatniej kondygnacji z ciekawym intymnym tarasem.

 

Taras jest zlokalizowany tak, żeby zapewnić odpoczynek z dala od spojrzeń sąsiadów.

 

Kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 19,82 m2, korytarzem 6,09 m2 oraz łazienką 4,93 m2.

 

Ostatnia kondygnacja umożliwia naszym klientom wykupienia w opcji dodatkowej: klimatyzacji, co na pewno w dzień gorącego lata się przyda! Mieszkania 3 etapu będą dodatkowo wyposażone w inteligentny system automatyki domowej. Zdalny dostęp z każdego miejsca do zarządzania daje nam możliwości posiadania inteligentnego domu.

 

W III etapie inwestycji zlokalizowane będą na parterach usługi – co jest dużym udogodnieniem i oszczędnością czasu kiedy pragniemy zrobić szybkie zakupy. Dla ekonomicznego utrzymania części wspólnych, nieruchomość na dachu będzie miała zamontowane panele fotowoltaiczne.

 

W dzisiejszych czasach warto zainwestować w nieruchomość, jest to doskonała lokata na przyszłość. Mieszkanie można wynająć bez problemu lub zostawić przyszłościowo dla dzieci.

 

Ofertę kawalerek mamy bardzo bogatą, zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane w Biurze Sprzedaży przy ul. Roosevelta 18 w Poznaniu, również pod numerem telefonu 61 845 11 83.

Przeczytaj także

Zaproponuj dogodny termin i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu na komunikatorze Skype! Potwierdzenie spotkania otrzymasz SMS.

Jeżeli posiadasz Skype możesz z łatwością nawiązać z nami konwersację, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zapraszamy
PN, CZW - 8:00 - 17:00
WT, ŚR, PT - 8:00 - 16:00

Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Anna Muszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 297

Agata Walkowiak
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 295