fbpx
Menu
2020-09-04

Mieszkanie Miesiąca #23

Kuchnia czy aneks kuchenny?

 

Jest to pytanie, które wielu z nas zadaje sobie przed podjęciem decyzji o zakupie mieszkania, zaprezentujemy na przykładzie #MieszkanieMiesiąca, że można mieć i jedno i drugie. Poznaj III etap osiedla MALTA Wołkowyska!

 

Mieszkanie 2 pokojowe  (Typ B. 10) o powierzchni 51,91 m2, zlokalizowane na kondygnacjach od 1 piętra do 5. Mieszkanie występuje w dwóch pionach budynku, umiejscowione na przestrzał mając tym samym okna z dwóch stron.

 

Atutem mieszkania jest na pewno doświetlenie w części salonowej mamy ogromne okno o szerokości blisko 4,5 m z wyjściem na taras. I tutaj czeka niespodzianka dla osób niezdecydowanych, na jaką kuchnię postawić?

 

Projekt przewiduje ciekawe rozwiązanie kuchnia osobna z osobnym wejściem, ale nie do końca. Ścianka kuchenna pozostawia możliwość odseparowania salonu od kuchni. W mieszkaniu zyskujemy idealne miejsce na stół jadalniany.

 

 

 

Natomiast dla zwolenników aneksu kuchennego ścianka na pewno znajdzie wiele zastosować np. jako miejsce na stojak z ziołami czy ciekawy obraz, natomiast od strony salonowej idealne miejsce na podwieszony TV.

 

Z drugiej strony mieszkania przechodzimy do sypialni o powierzchni 12,55 m2  z balkonem i dużym oknem.

 

Łazienka z WC  o powierzchni 5,17 m2 z podłączeniem na pralkę pomieści wannę lub prysznic, dając nam ponownie opcję wyboru z możliwością dostosowania do naszych potrzeb.

 

Zaletą tego projektu jest także przestronny korytarz o powierzchni 8 m2, który zmieści dużą szafę, dając swobodną komunikację pomiędzy strefą dzienną a sypialnianą.

 

Wybierając ostatnią kondygnację  mamy możliwość montażu klimatyzacji w trzech wariantach, w tym opcji przyjaznej środowisku EKO.
Co więcej, lokale z III etapu inwestycji MALTA Wołkowyska zostaną wyposażone w systemy UWI SMART, czyli inteligentną automatykę domową, dzięki której mieszkańcy będą mogli zdalnie sterować wybranymi elementami mieszkania.

 

Na osiedlu znajdować się będą punkty usługowe, jak i podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi.
Infrastruktura osiedla przewiduje dużo zieleni, ławeczek czy plac zabaw.

 

Budujemy nie tylko mieszkania, ale dbamy również o całość okalającą inwestycję, aby każdy nasz klient czuł się dobrze w okolicy naszych inwestycji.

 

Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży i poznaj osiedle MALTA Wołkowyska, skąd #BliskoWszystko!

 

📞61 845 11 83

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295