fbpx
Menu
2020-10-02

Mieszkanie Miesiąca #24

Trend rynku jednoznacznie wskazuje, że preferujemy kupować mieszkania z większą ilością pomieszczeń, ale na mniejszej powierzchni całkowitej.

Powód? Najczęściej jest to cena metra kwadratowego lokalu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zaprojektowaliśmy idealne mieszkania na START.

W dzisiejszym artykule prezentujemy mieszkanie w typie AB.18, o powierzchni 51,79 m2 z trzema pokojami!
Mieszkanie o niewielkiej powierzchni, którego projekt przewiduje potrzebę wydzielenia przynajmniej dwóch sypialni.
Zacznijmy po kolei, czyli od wejścia, gdzie wchodzimy w korytarz. Przy niewielkim metrażu udało się wygospodarować miejsce na pojemną szafę.

 

 

 


Kierując się w prawo przejdziemy do pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym. 20 m2 połączonej przestrzeni dziennej zostało doskonale doświetlone za pomocą dużego okna z wyjściem na balkon (nie jedyny w tym mieszkaniu!). W części kuchennej oprócz strefy przyrządzania posiłków swoje miejsce znalazła wyspa kuchenna, która jednocześnie pełni funkcję jadalnianą.

W pomieszczeniu obok znajduje się łazienka o powierzchni 4,66 m2. Jest w niej przestrzeń na wannę lub prysznic, umywalkę, toaletę oraz pralkę.
Z lewej strony zaprojektowano dwie sypialnie. Pierwsza o metrażu ponad 10 m2, druga nieco mniejsza, której powierzchnia przekracza 9m2, ale jej autem jest duże przeszkolenie z wyjściem na balkon dedykowany temu pokojowi.

Dzięki sprawnym zabiegom projektowym udało uzyskać się 3 pokoje na 51 m2 z łazienką i dwoma balkonami.


To idealne mieszkanie dla osób, które poszukują większej ilości pomieszczeń na mniejszym metrażu. Przy wzrastającej popularności pracy o charakterze zdalnym, jedna z sypialni nie musi być miejscem odpoczynku, a przestrzenią biurową. Innym sposobem na zagospodarowanie dodatkowego pokoju jest przestronna garderoba lub pomieszczenie do przechowywania, czy domowe studio fitness.


Mieszkanie o układzie wychodzącym na dwie strony światawschodnią i zachodnią  to nie tylko całodzienne doświetlenie, ale i doskonały przepływ powietrza oraz szybsza wentylacja całego lokalu.

 

 

Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży i wybierz mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb na #MALTAWołkowyska !

 


📞 61 845 11 83

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295