fbpx
Menu
2020-11-09

Mieszkanie Miesiąca #25

KOMFORT I WYGODA!

W poszukiwaniu mieszkania dla RODZINY 2+2 w odsłonie #MieszkanieMiesiąca proponujemy III etap inwestycji MALTA Wołkowyska położonego w bezpośrednim sąsiedztwie akwenu Malta.

 

4-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami w spokojnej okolicy otoczonej zielenią. W budynku o nowoczesnej architekturze w parterze z usługami.

 

86 m2 mieszkanie doskonale zadowoli mieszkańców, którzy poszukują wolnej przestrzeni dla siebie. Po przekroczeniu progu trafiamy na doświetlony oknem korytarz z miejscem na zabudowę do przechowywania odzieży wierzchniej i butów.

 

Pierwszy z pokoi o powierzchni 9,39 m2 doskonały dla nastolatka z widokiem na zieleń. Znajdziemy w nim miejsce na szafę, biurko i łóżko.

 

Sypialnia rodziców o powierzchni 10,40 m2 z wyjściem na balkon o powierzchni 5m2. Umiejscowiony w centralnej części mieszkania z wystawą okienną zachodnią. Tuż obok mamy trzeci pokoik idealny na gabinet lub wedle potrzeb kolejną sypialnię 8,86 m2 to całkiem ustawny pokój o szerokości 2,40 cm x 3,78 cm.

 

W mieszkaniu znajduje się łazienka 4,56 m2, jak i dodatkowe WC o pow. 3,47 m2.

 

 

W łazience znajdziemy miejsce na wannę lub prysznic wedle upodobań, umywalkę i toaletę. Miejsca wystarczy na szafki do kosmetyków czy środki czystości. Natomiast w WC projektant przewidział miejsce na pralkę, toaletę i umywalkę.

 

Kierując się dalej trafiamy, do samego serca: dużego salonu z aneksem kuchennym o powierzchnia 30 m2 . Salon otoczony oknami od wschodu i zachodu. Przeszklenia dają jasność całemu pomieszczeniu. Miejsce znalazł tu stół dla całej rodziny, wygodna kanapa, naprzeciw kanapy zaprojektowana została ścianka na TV, która również stanowi delikatne oddzielenie od kuchni.

 

Ciąg kuchenny przewidziany na ścianie o długości blisko 4 metrów umożliwiający przygotowanie posiłków dla dużej rodziny.

 

Z salonu można wyjść  na balkon o powierzchni prawie 8 m2 jest to drugi balkon w tym mieszkaniu.

 

Mieszkania 3 etapu będą dodatkowo wyposażone w inteligentny system automatyki domowej. Zdalny dostęp z każdego miejsca do zarządzania daje nam możliwości posiadania inteligentnego domu.

 

W naszej inwestycji dbamy o ekologię: zielone dachy, panele fotowoltaiczne, ładowarki dla samochodów elektrycznych.

 

Bardzo dużo nasadzeń zastępczych stworzy okolicę bardzo zieloną, dającą ukojenie od zgiełku miejskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane mieszkaniami od kawalerek po duże, komfortowe 100 m2 apartamenty w Biurze Sprzedaży przy ul. Roosevelta 18 w Poznaniu, również pod numerem telefonu 61 845 11 83.

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295