fbpx
Menu
2020-12-04

Mieszkanie Miesiąca #26

W tym miesiącu zaprezentujemy mieszkanie funkcjonalne, niewielkie, a co za tym idzie przyjazne cenowo.
37 metrów przestrzeni, na których swoje miejsce znalazł salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka i korytarz.

To 2-pokoje dla osób, które poszukują mieszkania na START, ceniące podział przestrzeni na dzienną i kameralną, sypialnianą. To również idealny lokal inwestycyjny, metrażem nieodbiegający od kawalerek, a zapewniający dużo większe przychody z wynajmu. Swoją rolę spełni również wśród osób starszych, oferując część dzienną oraz strefę wypoczynku. 

 

 

Zacznijmy od początku..

Wchodząc do lokalu wkroczymy w korytarz, gdzie zaprojektowano przestrzeń na szafę z odzieniem wierzchnim. Pamiętaj! W mniejszych mieszkania istotnym jest, aby metraż miejsca przeznaczonego na cele komunikacyjne był ograniczony w sposób maksymalny. Dlatego w omawianym mieszkaniu to jedynie nieco ponad 4 m2.

Kolejno, przechodzimy do pokoju dziennego z aneksem kuchennym o powierzchni niespełna 18 m2. W takim pomieszczeniu znajdziemy miejsce na ciąg kuchenny i wyspę, która jednocześnie spełni rolę aneksu jadalnego oraz przestrzeni do przechowywania.
W dalszej części spokojnie zmieścimy wygodną, nawet 3-osobową kanapę oraz szafkę pod telewizor, czy komodę. Przedłużeniem całości jest ponad 5-metrowy balkon, który nie tylko sprawi wrażenie, że nasza strefa dzienna jest większa, ale dzięki dużemu przeszkleniu pięknie doświetli całe pomieszczenie.

W drugiej części mieszkania znajdziemy łazienkę o powierzchni 4,63 m2. Przewidziano w niej wannę lub prysznic, umywalkę, toaletę oraz miejsce na pralkę. Wszystko zaprojektowane tak, aby mieszkało się funkcjonalnie i ergonomicznie.

Ostatnim element mieszkania jest fantastyczna prawie 11-metrowa sypialnia. To pomieszczenie, w którym zmieści się szerokie, podwójne łóżko, ale i szafa, spełniająca rolę garderoby. Całość jasna i przytulna, zapewniająca możliwość wypoczynku.

Lokal o takim układzie dostępny jest od parteru do 5 piętra. Do dyspozycji mieszkańców parteru zaprojektowano ogródek o powierzchni 30 m2, a do tego ponad 10 metrów tarasu.

Przyjdź do naszego Biura Sprzedaży i zobacz makietę inwestycji, dzięki której poznasz wszystkie jej zalety!
Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę i zamieszkaj na #MALTAWołkowyska!

📞61 845 11 83

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295