fbpx
Menu
2021-02-05

Mieszkanie Miesiąca #28

START

2021 to rok inwestycji przeniesionych z lokat bankowych w nieruchomości! Poprzednie miesiące ponownie wskazały, że inwestorzy kapitał najchętniej relokują w nieruchomościach. Te z kolei nie tracą, a zyskują w zawrotnym tempie na wartości.  To inwestycje pewne, przyszłościowe i przede wszystkim niezmiennie opłacalne. Wkraczamy w nowy czas z optymistycznymi perspektywami. Rynek nie zatrzymuje się, a odbiory nowych inwestycji planowane są już na rok 2023. Warto zatem podjąć temat inwestowania i lokowania oszczędności w projektach deweloperskich.

 

 

Przykładem dobrze zainwestowanego kapitału jest zakup mieszkania o niewielkiej powierzchni, ale z większą ilością pomieszczeń. Cena takiego lokalu będzie niższa, a możliwości zysku zdecydowanie większe. W tym miesiącu zaprezentujemy mieszkanie nr A1/3/5/10, czyli 3 pokoje na 52 metrach kwadratowych, położone na 5 piętrze.  

 

 

 

 

Zacznijmy od początku, czyli od wejścia, które prowadzi do korytarza z miejscem na pojemną szafę. Dzięki niewielkiemu metrażowi zapewniona jest prawidłowa komunikacja ze wszystkimi częściami mieszkania. Po prawej stronie przejdziemy do strefy dziennejsalonu z aneksem i częścią jadalną. To ponad 20 metrów kwadratowych, na których zaprojektowano aneks kuchenny z aranżacją jadalnianą – propozycją wyspy. Druga strona to strefa wypoczynku z wygodną sofą oraz miejscem na telewizor. Całość pięknie doświetlona za pomocą dużego przeszklenia, czyli wyjścia na balkon. 

 

 

Warto zaznaczyć, że to nie jedyny balkon w tym mieszkaniu. Takie udogodnienie jest również przewidziane w większej sypialni o powierzchni ponad 10 metrów kwadratowych. Projekt zakłada podwójne łóżko oraz miejsce na szafę. Pomieszczenie obok to najmniejsza sypialnia, której przeznaczenie można zmienić na gabinet – miejsce do pracy, czy wygodną garderobę. 

 

 

O stosunkowo dużej powierzchni zaprojektowano łazienkę, na którą wygospodarowano prawie 5 metrów kwadratowych powierzchni. 

 

 

Lokal położony na ostatniej kondygnacji to przede wszystkim doskonałe doświetlenie, a dzięki wschodnio-zachodniej ekspozycji możemy mieć pewność jasnego i ciepłego wnętrza. Ponadto mieszkania zlokalizowane na 5 piętrze posiadają możliwość montażu klimatyzacji, która w upalne dni zapewni nam przyjemnych chłód. 

 

 

Udogodnieniem inwestycji jest podziemna hala garażowa. Do wyboru Nabywcy przewidziano miejsca postojowe w różnych konfiguracjach:

 

pojedyncze,
podwójne zależne w atrakcyjnej cenie,
– miejsca z możliwością ładowania aut elektrycznych
– oraz powierzchnie do parkowania wyposażone w stojaki rowerowe. 

 

 

Całość to doskonała opcja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z własnym M lub inwestorów, którzy poszukują ciekawych opcji w bardzo przystępnej cenie. Odwiedź nasze Biuro Sprzedaży i sprawdź ofertę mieszkania, a także jego lokalizację na makiecie inwestycji, dzięki której poznasz osiedle MALTA Wołkowyska!

 

 

📞 61 845 11 83

 

 

👉  Sprawdź kartę opisywanego mieszkania.

 

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295