fbpx
Menu
2021-03-11

Mieszkanie Miesiąca #29

GOTOWE do wprowadzenia się !

 

UWI pragnie Państwu zaprezentować mieszkanie w inwestycji MALTA WOŁKOWYSKA realizowanym w bliskim sąsiedztwie Malty.

 

Szukasz czegoś na JUŻ! Nie masz czasu na czekanie na inwestycje z odległym terminem odbioru, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

 

Przestronne mieszkanie B.1.1 z 2 sypialniami, pokojem dziennym, osobną kuchnią, łazienką i osobnym dodatkowym WC. Całość tworzy ergonomiczny projekt o powierzchni  63,58 m2.

 

Mieszkanie posiada dwa balkony, na które można wyjść z salonu i sypialni.

 

 

Jedna z sypialni o powierzchni 10,55 m2 została, zaprojektowana jako idealny  pokój dla nastolatka jest miejsce na biurko, szafę i wygodne łóżko.

 

Druga sypialnia  zaprojektowana z myślą o głowach rodziny powierzchni 11,48 m2 jest z bezpośrednim wyjściem na 3,69 m2 balkon.

 

W mieszkaniu znajduje się wydzielona kuchnia z oknem, jest to sporych metrażów 8,99 m2 zmieści się w niej spokojnie ciąg kuchenny i stół, żeby domownicy mogli zjeść wspólnie posiłki.

 

Salon w mieszkaniu ma powierzchnię 16,42 m2 doskonała przestrzeń na wspólne wieczorne seanse filmowe. Łazienka ma pow. 4,72 m2, natomiast WC 1,52 m2 . Dwie łazienki z całą pewnością ułatwiają na sprawne funkcjonowanie rodziny w niej mieszkającej.

 

Mieszkanie usytuowany jest na 1 piętrze. W budynku mamy windy i podziemną halę garażową gdzie kupując miejsce postojowe mamy bezpośrednie połączenie mieszkania z samochodem, co jest  w dzisiejszych czasach dużą wygodą. Aktualnie pozostały nam podwójne miejsca zależne tzw. rodzinne. 

 

Czy zachęciliśmy Cię do rozważenia zakupu właśnie tego apartamentu? Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży 61 845 11 83, zanim ktoś inny dostrzeże jego zalety.

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295