fbpx
Menu
2021-04-12

Mieszkanie Miesiąca #30

Zamieszkaj w Mieszkaniu Miesiąca i skorzystaj z uroków posiadania ogrodu zimowego!

 

Razem z nadejściem wiosny zaczynamy myśleć o naszych przydomowych uprawach. W ślad za słuszną ideą podążamy również z naszymi projektami. Dla wszystkich roślinomaniaków mamy specjalną propozycję. Poznajcie ofertę lokalu nr B/1/3/13, czyli 80 metrów 4-pokojowej przestrzeni, na której możesz rozwijać swoją zieloną pasję!

 

Zaciekawieni? To zapraszamy na przechadzkę po komfortowej czwórce z szeregiem udogodnień 😉. 

 

 

Nasz wirtualny spacer rozpoczniemy od wyjątkowej przestrzeni dziennej połączonej z aneksem kuchennym. Całość zlokalizowana na niespełna 30 metrach z zaaranżowaną częścią kuchenną, jadalnianą oraz wypoczynkową. Wyróżnikiem całego projektu jest ogród zimowy, który usytuowany od strony południowej porą zimową ochroni nasze rośliny przed brakiem światła, a latem posłuży jako przydomowa szklarnia dla najbardziej wymagających upraw. Cytrusy, pomidory? Żaden problem, w tym mieszkaniu masz miejsce na to, żeby próbować nowych pasji i rozpocząć małą agro-przygodę! 

 

Ale to tylko początek.. Ogród zimowy jest jedynie przejściem na przestronny balkon, na którym możesz urządzić miejsce wypoczynku dla siebie i Twoich bliskich. 

 

Co więcej, dostępem do balkonu cieszy się również jedna z sypialni. Skoro już mowa o kameralnych częściach mieszkania to zapraszamy do odwiedzenia pokoi, a dokładniej trzech. Biura, gabinetu, sypialni? Wybieraj, to Ty jesteś architektem tego wnętrza. Każde z pomieszczeń jest optymalnie doświetlone z łatwym dostępem do pozostałej części mieszkania, dzięki przestronnemu korytarzowi. 

 

Do dyspozycji przyszłych właścicieli pozostaje łazienka o powierzchni ponad 5 metrów oraz – dla większego komfortu mieszkańców – mniejsze WC. 

 

Jeden z lokali o proponowanym układzie znalazł już zadowolonych Nabywców. Jeśli chcesz sprawdzić ofertę prezentowanego mieszkania, skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży 61 845 11 83!

 

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295