fbpx
Menu
2019-03-04

Mieszkanie miesiąca #5

Do wiosny coraz bliżej, każdy z nas wyczekuje jej z niecierpliwością, dlatego w marcu na łamach cyklu „Mieszkanie Miesiąca” przyjrzymy się 3-pokojowemu mieszkaniu z ogródkiem w budynku B w ramach inwestycji MALTA Wołkowyska w Poznaniu.

Z pozoru zwyczajne mieszkanie, klasyczny 3-pokojowy układ, położone nieco na uboczu, z dala od zgiełku… No właśnie, na uboczu? A to w bloku tak się w ogóle da? Ano da się i to z powodzeniem, a poniższa propozycja mieszkania właśnie to udowadnia – czytajcie dalej.

Podczas licznych rozmów z klientami, bardzo często słyszymy, że głównym powodem, dla którego decydujecie się zamieszkać w mieście jest bliskość miejsc, w których – poza domem – spędzacie najwięcej czasu. Praca, uczelnia, ścieżki rowerowe i biegowe, klub sportowy, galeria handlowa. Tak można by wymieniać bez końca, bo na pewno każdy z Was dopisałby jeszcze niejedno ważne miejsce tak, żeby było #BliskoWszystko. Jasne, ale wiemy też, że na tym się nie kończy. Bo po godzinach, jak już odwiedzimy te 100 ważnych miejsc i spotkamy te 100 ważnych osób, chcemy mieć chwilę tylko dla siebie. Z dala od zgiełku, od tempa w jakim żyje miasto i od hałasu – po prostu mieć swoją małą własną przestrzeń, enklawę. I właśnie tu zaczyna się najciekawsza część naszej pracy, kiedy okazuje się, że możemy zaproponować Wam mieszkanie, które w zaskakujący sposób spełnia te założenia. Ciekawi? Wobec tego przejdźmy dalej.

Takim mieszkaniem jest między innymi nasze tytułowe mieszkanie nr B.0.1, które powstaje w ramach II etapu Osiedla MALTA Wołkowyska na poznańskich Ratajach. Więcej o atutach mieszkania w tej lokalizacji pisaliśmy w artykule Nowe osiedle Malta Wołkowyska – stąd jest blisko wszystko!  Zobaczcie też najnowszy materiał video pokazujący jak Zmieniamy oblicze Osiedla MALTA Wołkowyska. A jak się ma usytuowanie tego mieszkania względem najbliższego otoczenia, co je wyróżnia? Odpowiedź to: kameralne położenie na parterze w narożniku budynku z dala od ciągów pieszych i wzroku ciekawskich, dwa tarasy i duży ogród o powierzchni ponad 100 m2, czyli 3 razy na tak :).

mieszkanie miesiąca 5

Mieszkanie nr B.0.1 3-pokojowe na parterze z ogródkiem w Poznaniu

Duży przestronny salon w zależności od potrzeb posłuży jako sala kinowa, domowy plac zabaw czy biblioteka. Podczas gdy kuchnia pomieści wszystkie smaki świata i wszystkich gości – bo jak wiemy, najlepsze imprezy odbywają się właśnie w kuchni, pozostaje jeszcze wybór sypialni. Tu należy on do Was – wschód czy zachód? Wszystko zależy od tego, ile jest w Was rannego ptaszka, a ile nocnego marka…

Ogródek przy domu to świetne miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu wśród ulubionych kwiatów i zieleni, na huśtawce lub fotelu. To też miejsce, gdzie zaprosić możecie przyjaciół, by w luźnej atmosferze spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Duża powierzchnia ogrodu to też wspaniała przestrzeń dla Waszego pupila.

No dobrze, a co z tym całym przybytkiem, kiedy wyjadę? Podczas, gdy Ty się pakujesz i wyruszasz w podróż, jedyne o czym musisz pamiętać to opuszczenie rolet, w które wyposażone zostanie to mieszkanie. Proste? Właśnie na tym nam zależało. Bo kiedy wiesz już dokąd się wybierzecie następnym razem, równie ważny jest spokój, że masz dokąd wrócić.

Spodobał Ci się pomysł na mieszkanie z ogródkiem? Poznaj naszą ofertę mieszkań parterowych w Poznaniu.

Przeczytaj także

Zaproponuj dogodny termin i porozmawiajmy o Twoim mieszkaniu na komunikatorze Skype! Potwierdzenie spotkania otrzymasz SMS.

Jeżeli posiadasz Skype możesz z łatwością nawiązać z nami konwersację, a my chętnie odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Zapraszamy
PN, CZW - 8:00 - 17:00
WT, ŚR, PT - 8:00 - 16:00

Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Anna Muszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 297

Agata Walkowiak
Specjalista ds. sprzedaży

662 194 295