fbpx
Menu
2018-10-31

Nowe osiedle Malta Wołkowyska – stąd jest blisko wszystko!

Poznań to miasto, w którym warto mieszkać, zwłaszcza na dynamicznie rozwijających się Ratajach, gdzie w bliskim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego powstaje nowe osiedle Malta Wołkowyska. Wybór lokalizacji nowego osiedla w Poznaniu nie jest przypadkowy – nowoczesny kompleks mieszkalny powstanie na byłych terenach przemysłowych, gdzie hale i magazyny zostaną zastąpione nie tylko starannie zaprojektowanymi budynkami, ale także dokładnie przemyślanym otoczeniem powstającym z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców osiedla.

Budynek Malta26 otwiera projekt nowego osiedla na Ratajach

Powstający obecnie budynek mieszkalny Malta26 jest pierwszym etapem stworzenia osiedla spełniającego oczekiwania każdego współczesnego klienta. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców budynku Malta26 przekazanych zostanie 76 mieszkań o powierzchni od 31 m² do 100 m², umiejscowionych na 5 piętrach. Wszystkie mieszkania odznaczają się funkcjonalnym rozmieszczeniem poszczególnych pokoi, wyjątkową aranżacją przestronnych i jasnych kuchni oraz praktycznymi balkonami. Dodatkowo, nowy budynek zostanie wyposażony w podziemną halę garażową, zapewniając zadaszone miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych. To jednak dopiero początek.

Malta 26 na Ratajach w Poznaniu

Budynek Malta26 otwierający nowe osiedle na Ratajach – Malta Wołkowyska

Widząc ogromne zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Poznaniu i zainteresowanie tą inwestycją, jako poznański deweloper planujemy realizację kolejnych etapów, które stworzą nowoczesny kompleks 4 budynków mieszkalnych ze starannie zaprojektowanymi terenami zielonymi wokół budynków tworząc wymarzone osiedle w samym sercu Rataj. Następne budynki będą stanowić integralny element przestrzeni łącząc harmonijnie miasto z naturą.

Pod poznańskim adresem ul. Wołkowyska 28 zlokalizowane będą:

 • 5-piętrowy budynek B
 • 4-piętrowy budynek C

Natomiast budynek D, usytuowany przy ul. Wołkowyskiej 30 będzie największym, składającym się z 110 mieszkań rozmieszczonych na 5 piętrach.

Mieszkania w budynku Malta26 zostały sprzedane na wczesnym etapie realizacji budynku. Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań w budynkach B, C oraz D.

POZNAJ JE BLIŻEJ.

Nowe osiedle Malta Wołkowyska - rozmieszczenie budynków

Kliknij i wybierz dla siebie mieszkanie w budynku B, C lub D na Osiedlu Malta Wołkowyska w Poznaniu

Osiedle Malta Wołkowyska – stąd jest blisko wszystko!

Bez wątpienia do jednych z najważniejszych atutów prezentowanej inwestycji można zaliczyć idealną lokalizację. Sprawia ona, że codzienne życie stanie się dużo prostsze, a wykonywanie obowiązków znacznie szybsze i przyjemniejsze. Niewielka odległość od Trasy Kórnickiej gwarantuje świetny dojazd do każdej części Poznania oraz często odwiedzanych miejscowości znajdujących się poza granicami miasta, również dzięki ul. abpa Antoniego Baraniaka. Z kolei bliskość wielkopowierzchniowych sklepów, takich jak Galeria Malta (zaledwie 10 minut pieszo) oraz największy obiekt handlowy w Wielkopolsce – Galeria Posnania (jedynie 20 minut piechotą) z pewnością ułatwią dokonywanie niezbędnych zakupów każdego dnia. W trosce o każdy aspekt życia mieszkańców, aby zgodnie z założeniem, było stąd blisko wszystko, na lokalizację Osiedla Malta Wołkowyska wybraliśmy miejsce w pobliżu przedszkoli, szkół, ośrodków zdrowia i rekreacyjnych. Nie brakuje tu też licznych kawiarni, obiektów sportowych czy placówek usługowych, takich jak poczta czy banki.

Malta Wołkowyska - zagospodarowanie terenu

Ponadto, osiedle Malta Wołkowyska zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportów i rekreacji na co dzień. Warto korzystać między innymi z oferty proponowanej przez Termy Maltańskie oraz stok narciarski Malta-Ski. Park linowy, lodowisko, mini pole golfowe, a także kolejka górska i tor saneczkowy to moc atrakcji, które znajdują się w zasięgu ręki każdego mieszkańca przez cały rok. Dojazd do poszczególnych obiektów oraz pozostałych części miasta nie sprawia najmniejszego problemu, ze względu na bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz długich odcinków ścieżek rowerowych.

Nowa Malta – żyj w harmonii z miastem

Budowane przez nas osiedle łączy nowoczesność z atmosferą przyjazną dla każdego, niezależnie od wieku. Będą się tutaj doskonale czuły i rozwijały zarówno rodziny z dziećmi, jak i rozpoczynający dorosłe życie studenci. Innowacyjne, niezwykle estetyczne elementy małej architektury idealnie wkomponują się z krajobraz pełen zieleni, krzewów i drzewek. Nie zabraknie tu stref z ławeczkami czy stanowisk dla rowerów i innowacyjnych stacji naprawczych, pozwalających zadbać o sprawność techniczną tych pojazdów dwukołowych, co z pewnością ucieszy miłośników jazdy na rowerze.

Malta Wołkowyska Poznań - mała architektura

Osiedle starannie zaprojektowane – miejsce do odpoczynku, miejsce na rower i stacja naprawcza

Nowoczesne osiedle Malta Wołkowyska to idealny wybór dla każdego, kto poszukuje przestronnego i wygodnego mieszkania w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Poznania, jaką są Rataje. Projekt kompleksu mieszkalnego powstał z myślą o komforcie oraz najlepszej jakości życia naszych klientów. Bliskość Jeziora Maltańskiego, bogata infrastruktura handlowa, a także szybkość połączeń komunikacyjnych to tylko początek długiej listy zalet tej wyjątkowej inwestycji.

ZOBACZ WOLNE MIESZKANIA

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295