fbpx
Menu
2021-10-15

Ogłoszenie nominacji do Nagrody Prezydenta Miasta Poznania im. J.B. Quadro

Trwa 23. edycja prestiżowego konkursu o Nagrodę im. J.B. Quadro, przyznawaną przez Prezydenta Miasta Poznania najlepszej realizacji architektonicznej w Poznaniu. W tym roku zgłoszono aż 25 inwestycji oddanych do użytku w 2020. Spośród nich Jury, w którego składzie znajduje się także Prezes UWI Inwestycje, Małgorzata Puchyła, wytypowało 9 obiektów do ścisłego grona nominowanych.

 

Lista nominacji została ogłoszona 7. października 2021 r. przez Zastępcę Prezydenta Miasta Poznania, Bartosza Gussa, Przewodniczącego Jury oraz Wojciecha Krawczuka, prezesa SARP. Obecni byli także członkowie Jury, przedstawiciele środowiska architektonicznego (w tym nominowanych pracowni) oraz Urzędu Miasta. Wydarzenie odbyło się w SARP by dragon, nowej klubokawiarni Stowarzyszenia Architektów przy ul. Stary Rynek 56.

 

Dumni z poznańskiej architektury

 

Taka forma uroczystego ogłoszenia nominowanych to pewna nowość w dotychczasowej formule konkursu. Jako Inicjator Nagrody cieszymy się, że przedsięwzięcie, które w 1997 r. zapoczątkował Prezes UWI, ś.p. Jacek Cenkiel, rozwija się i zyskuje popularność. Z dumą i zaangażowaniem co roku wspieramy organizację konkursu o Nagrodę im. J. B. Quadro. Jesteśmy związani z Poznaniem zarówno naszymi inwestycjami, jak i sercem, dlatego chcemy promować poznańską architekturę i jej twórców.

 

Kto zostanie laureatem 23. edycji Nagrody Quadro?

 

Gala ogłoszenia zwycięzcy i wręczenie statuetki J.B. Quadro odbędzie się 18 października o godzinie 14:00 w sali 1.FG w centrum konferencyjnym Poznań Congress Center na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

 

 

 

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295