fbpx
Menu
2020-09-25

Przedpokój w bloku – użyteczność małego metrażu

Przedpokój w bloku jest przestrzenią wielofunkcyjną, która mimo niewielkiego metrażu powinna stanowić miejsce do przechowywania oraz doskonale prezentować się na pozostałych aranżacjach. Przedpokój, nazywany wizytówką mieszkania nie musi być miejscem nieładu i ciągłego poszukiwania w pośpiechu akcesoriów, niezbędnych przed wyjściem. Stwórz piękny, funkcjonalny przedpokój, który po powrocie do domu, codziennie poprawi Ci nastrój.

 

 

Dobra organizacja przestrzeni kluczem do aranżacji niewielkiego przedpokoju

Przedpokój w bloku jest miejscem, w którym przede wszystkim przechowujemy. Aby zapewnić stylowy efekt aranżacji, dobierz meble do przedpokoju, wpisujące się w styl stolarki drzwiowej, pasujące kolorystycznie do okładziny podłogi, a jednocześnie pojemne. Meble w małym przedpokoju są niezwykle istotnym elementem wystroju. Zamówione i wykonane na wymiar pozwolą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Zadbaj o funkcjonalną aranżację wnęk oraz przestrzeni narożnych. Nie utrudniaj dostępu do okna. Drzwi do szafy najlepiej sprawdzą się w formie przesuwnej. Wybierając szafę z drzwiami lustrzanymi, optycznie powiększysz przestrzeń przedpokoju, modelując jego wymiary. W niewielkim przedpokoju znakomicie sprawdzą się jasne kolory oraz oświetlenie sufitowe w formie opraw natynkowych. Zadbaj o zachowanie swobody przemieszczania się. Meble o zbytniej głębokości, wystające poza ścianę, tworzącą wnękę nie będą funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

 

 

Idealna adaptacja małego przedpokoju

Na małym metrażu zdecydowanie sprawdza się zabudowa, stanowiąca nowoczesną przestrzeń do przechowywania. Modna zabudowa uwzględnia część zamkniętą, oraz otwartą, przeznaczoną do zawieszenia codziennej odzieży wierzchniej oraz akcesoriów. Zastosuj szafę z drzwiami przesuwnymi, za którymi będą ukryte pojemne półki oraz drążek do zawieszenia odzieży wierzchniej. Jeżeli z uwagi na płytki model szafy nie zmieści się drążek w tradycyjnym ułożeniu, wybierz szafę z wysuwanym drążkiem, który można zamontować prostopadle do drzwi szafy. Otwartą przestrzeń można wykorzystać do zamocowania wieszaków na płaszcze oraz tapicerowanego siedziska, pomocnego przy wkładaniu obuwia. Warto znaleźć w pomieszczeniu miejsce na szafkę na buty, wyposażoną w płytką przestrzeń w górnej części. Schowasz w niej parasol, klucze, chusteczki jednorazowe oraz siatkę na zakupy.

 

 

Zachwycający i funkcjonalny, mały przedpokój

Dzięki nowoczesnej, minimalistycznej koncepcji zabudowy niewielkiego przedpokoju oraz jasnym odcieniom, wnętrze stanie się efektowne i ergonomiczne. W pojemnej szafie zmieścisz nie tylko odzież wierzchnią, ale i akcesoria do sprzątania, prasowania, sprzęt sportowy lub akcesoria podróżnicze. Dobierz wyposażenie, które wpisze się w Twoje potrzeby oraz doskonale wkomponuje się w wymiary przedpokoju. Wykorzystaj wnękę, dostępną przestrzeń narożną oraz miejsce pod oknem. Niewielki przedpokój w bloku może być niezwykle funkcjonalny. Aby mały przedpokój był nie tylko użyteczny, ale niewielkim nakładem energii zapewniał stylowy efekt warto starannie zaplanować miejsce do przechowywania oraz codziennie odkładać przedmioty na ustalone miejsce. Mały przedpokój w bloku jest miejscem, z którego prowadzi droga do większości lub wszystkich pomieszczeń. Stwórz funkcjonalne połączenie stylu, w jakim utrzymane są pomieszczenia oraz dobierz meble w przedpokoju, które zapewnią znakomity efekt wizualny. Niech każdy element wystroju ma swoją funkcję oraz pasuje do pozostałych. Pamiętaj, że nie musi być z tej samej kolekcji, wystarczy, że wraz z pozostałymi meblami stworzy unikalny, modny wystrój.

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295