fbpx
Menu
2018-12-19

Świąteczne inspiracje wnętrz

Długo wyczekiwane Święta nie byłyby takie wyjątkowe, gdyby nie specjalne przygotowania na tę okazję. Mowa tu nie tylko o krzątaninie w kuchni w celu przygotowania świątecznych przysmaków, ale przede wszystkim o charakterystycznym wystroju mieszkania, który tworzy cały świąteczny klimat we wnętrzach. Dziś chcemy podzielić się z Wami kilkoma inspiracjami, które z pewnością wprowadzą Was w magiczny nastrój i pozwolą się jeszcze bardziej cieszyć chwilami spędzonymi z najbliższymi. 

Choinka bogato zdobiona czy jej alternatywna wersja?

Choinka jest najpopularniejszym symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Niemal każdy nie wyobraża sobie tego, by mogło jej na ten czas zabraknąć. Świąteczne drzewko może przybrać formę bogato zdobioną przeróżnymi bombkami, zawieszkami, łańcuchami oraz lampkami, albo też stanowić alternatywę dla jej tradycyjnej wersji – na przykład w postaci imitującej choinki na ścianie.

choinka świąteczna

Świąteczna dekoracja stołu

Stół w aranżacji wnętrza, w okresie Świąt, stanowi najważniejszy jego element. To właśnie przy nim zbiera się cała rodzina, przyjaciele i znajomi, z którymi spędza się wspólnie czas. Na stole znajdują się też ulubione i dedykowane tej okazji potrawy i przysmaki, dlatego dobrze jest zadbać o jego odpowiednie udekorowanie. Z całą pewnością nie powinno na nim zabraknąć eleganckich serwetek, również ze świątecznym motywem, świec czy stroików.

dekoracja stołu na święta

Wiszące ozdoby świąteczne na drzwi i nie tylko

Przygotowując się do nadchodzących Świąt często dekorowanie wybiega nieco dalej i obejmuje również takie miejsca jak ściany, okolice okien czy drzwi, zwłaszcza te prowadzące do wejścia do mieszkania. Sposobem na udekorowanie tych punktów będą wiszące girlandy, często oplecione lampkami w ulubionych kolorach, ale też okazałe wieńce na drzwi z igliwia przyozdobionego bombkami, szyszkami i kokardkami.

świąteczne ozdoby wiszące

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295