fbpx
Menu
2019-10-15

Mieszkanie miesiąca #12

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem kawalerki, mamy dla Ciebie dużo korzystniejszą opcję w bardzo atrakcyjnej cenie. Niewiele droższe, a już 2-pokojowe mieszkanie, składające się z:

pokoju dziennego, połączonego z aneksem kuchennym,

sypialni,

korytarza,

i łazienki,

całość idealnie zaprojektowana na 40 .

Mieszkanie inwestycyjne = Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie D.2.10 w inwestycji MALTA WOŁKOWYSKA to z jednej strony idealny lokal inwestycyjny, z racji niewielkiego metrażu, co w przyszłości znajdzie przełożenie na wysokości czynszu administracyjnego – a z drugiej, to mieszkanie, które zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią intuicyjne rozgraniczenie strefy  dziennej i nocnej.

 

Już przy wejściu – docenisz przestrzeń wygospodarowaną na pojemną, dużą szafę, do której schowasz okrycie wierzchnie, walizki, suszarkę czy sprzęty domowe.

 

Dalej, oprócz powierzchni na przechowywanie znajduje się łazienka, z miejscem na wannę lub prysznic, umywalkę, toaletę oraz pralko-suszarkę.

 

Kolejno, zapraszamy do pokoju dziennego, z szerokim wyjściem na balkon. W części jadalnej 20 metrowego pokoju usytuowany jest aneks kuchenny z podejściem pod zmywarkę i przestrzenią na niemały stół.

 

W niewielkim mieszkanku swoje miejsce znalazła również niespełna 10-metrowa sypialnia z miłą niespodzianką: oddzielnym wyjściem na balkon. Dla mieszkańca nie zabraknie również metrażu przeznaczonego na przechowywanie.

 

Dzięki słonecznemu kierunkowi świata (południowy zachód), lokal będzie pięknie doświetlony, a wnętrze ciepłe i przytulne.

 

 

I najważniejsze na samym końcu – atrakcyjna cena, która przekonała do siebie już niejednego Klienta kawalerki. Jesteś gotowy poznać warunki finansowe jednego z najbardziej optymalnych mieszkań w naszej ofercie?

 

Zadzwoń do Biura Sprzedaży 61 845 11 83 lub odwiedź nas przy ul. Roosevelta 18, w Poznaniu i sprawdź czy trafiliśmy w Twoje oczekiwania!

 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych mieszkań dostępnych w inwestycji Malta Wołkowyska.

Przeczytaj także