fbpx
Menu
2020-03-23

#Zostańwdomu ale nie rezygnuj z planów

Przyszła wiosna, idealny czas na rozpoczęcie nowych działań. Chociaż tym razem w te pierwsze, ciepłe dni powinniśmy ograniczyć wychodzenie z domu, postarajmy się wykorzystać te dni jak najlepiej. Dla tych, którzy chcą w tym roku kupić nowe mieszkanie, jest to świetny moment na rozpoczęcie realizacji planu.

Większość z nas obecnie zaprzestała wychodzenia do pracy, sklepów, urzędów. Dostosowujemy się do zaleceń rządowych oraz akcji #Zostańwdomu, które mają na celu zastopowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Wszyscy zastanawiamy się więc, jak ciekawie i pożytecznie spędzić ten czas. Opcji mamy do wyboru naprawdę dużo; nadrobienie zaległości filmowych lub serialowych; długo odkładane porządki w szafie; dawno obiecana dzieciakom gra w planszówki; czy telefony do mieszkających za granicą przyjaciół i rodziny.


Róbmy wszystko to, co nas relaksuje i cieszy. Planowanie zakupu mieszkania to czynność zdecydowanie przyjemna, odciągająca myśli, ale jednocześnie, bardzo pożyteczna. Na stronie internetowej UWI Inwestycje udostępniamy informacje o realizowanych inwestycjach mieszkaniowych.
Nasza firma nie zaprzestaje pracy. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów pod numerami telefonów: 662-194-295 i 662-194-297, a także pod adresem e-mailowym: mieszkania@uwi.com.plDzięki możliwościom, które daje nam internet, większość działań możemy załatwić bez potrzeby wychodzenia z domu.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami. Pracownicy naszego Biura Sprzedaży, odpowiedzą na pytania i udzielą wszystkich informacji. Rozpoczęcie realizacji zakupu mieszkania również oferujemy naszym klientom zdalnie..

 

Spaceruj i…realizuj swoje plany
Mimo wymagającej sytuacji w kraju i na świecie, nie rezygnujmy z realizacji naszych marzeń. Dzięki temu, już za kilka miesięcy będziemy mogli cieszyć się urządzaniem wnętrza, a następnie przeprowadzką do nowej przestrzeni. W tym nietypowym czasie, warto ograniczyć poruszanie się po ulicach miasta, wychodzenie do sklepów i przemieszczanie się komunikacją miejską. Jednak lekarze i epidemiolodzy zgadzają się, że spacery w niewielkim, rodzinnym gronie, jak najbardziej posłużą naszemu zdrowiu. Świeże, wiosenne powietrze i ruch poprawiają nastrój, podnoszą kondycję i odporność. W drodze do parku czy lasu, planując zakup nowego mieszkania, warto obejrzeć położenie naszej najnowszej inwestycji MALTA Wołkowyska, która znajduje się w sąsiedztwie ulubionego, rekreacyjnego miejsca mieszkańców Poznania – Jeziora Malta.

 

W UWI Inwestycje nie zwalniamy tempa – jesteśmy do dyspozycji naszych obecnych i przyszłych klientów. Życzymy pięknej wiosny, zdrowia i do szybkiego zobaczenia!

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295