fbpx

O inwestycji

Trzeci etap to kontynuacja inwestycji, cieszącej się dużym zainteresowaniem wśród osób, które poszukują zróżnicowanych projektów mieszkań, zarówno lokali docelowych, a także tych, o charakterze inwestycyjnym. Projekt zakłada realizację budynku 6-segmentowego o nietuzinkowej i charakterystycznej bryle, w której swoje miejsce znajdą również powierzchnie usługowe, zapewniając wyższy komfort życia mieszkańców. Metraż mieszkań zaczyna się już od 25m2.

Panoramiczne tarasy, ogrody zimowe czy balkony to wizytówka tego etapu inwestycji. Idąc ramię w ramię z ekologią na uwagę zasługują panele fotowoltaiczne, dzięki którym produkowana jest energia elektryczna wykorzystywana w częściach wspólnych budynku. Dodatkowo mamy dla kupujących wiele udogodnień. Przede wszystkim warto zainteresować się ofertą UWI SMART, czyli inteligentnych rozwiązań automatyki domowej. Pomyśleliśmy też o rekreacji. Osiedlowa przestrzeń rekreacyjna wyniesie aż 2000 m² i stanie się optymalnym miejscem odpoczynku wszystkich lokatorów. Atrakcyjność inwestycji zwiększa malownicza okolica Jeziora Maltańskiego wprowadzająca niezwykły klimat, zapewniająca piękne widoki, codzienny spokój oraz kontakt z naturą. Lokalizacja MALTA Wołkowyska to połączenie spokojnej okolicy w centrum miasta z doskonałą komunikacją z pozostałą częścią Poznania.

Nowocześnie i przytulnie.
Skrojone na miarę.

Mieszkanie, to miejsce w którym spędzamy dużo czasu, gdzie liczy się komfort i wygoda. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań projektując ich przestrzeń, by nie sprawiały najmniejszych problemów przy aranżacji, a jedynym ograniczeniem była Twoja wyobraźnia!

01

 / 

Rzuty 3D oraz wizualizacje wnętrz, stanowią propozycję aranżacji wnętrz i mogą różnić się od przedstawionych planów architektonicznych mieszkania (m.in. w zakresie układu lub wielkości balkonów oraz rozkładów okien).

Funkcjonalne

Rozmieszczenie pokoi, ułatwia funkcjonalne wykorzystanie powierzchni.

Przestronne

Urządź pokoje według własnych preferencji, bez wciskania sofy na siłę.

Oszczędne

Maksymalnie tniemy koszta utrzymania części wspólnych budynku i osiedla.

Inteligentne

Dzięki UWI Smart doświadczysz komfortu i wygody każdego dnia.

Jasne

Wszechobecne okna i duże przeszklenia sprawią, że Twoje mieszkanie będzie niezwykle jasne.

Bezpieczne

Monitorowane osiedle to bezpieczne osiedle, dbamy o Wasze bezpieczeństwo.

Wygodne

Masz samochód? Koniec z szukaniem miejsca na publicznych parkingach.

Komfortowe

Duże i przestronne tarasy lub zielone ogródki zapewniają niezwykły komfort.

Nowocześnie i oszczędnie

III etap inwestycji MALTA Wołkowyska to miejsce, w którym stawiamy na wygodne i oszczędne nowoczesne rozwiązania.

UWI Smart

Idziemy z duchem czasu. Dla klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę UWI Smart, czyli inteligentne systemy zarządzania mieszkaniem.

Fotowoltaika

Stawiamy na ekologię. Panele fotowoltaiczne umieszczone na dachach, umożliwią obniżenie opłat eksploatacyjnych części wspólnych osiedla.

Klimatyzacja

Dla mieszkań zlokalizowanych na ostatnim piętrze oferujemy możliwość montażu klimatyzacji, która podniesie komfort życia nawet w najbardziej gorące, letnie dni.

Technologia UWI Smart
Twoje inteligentne mieszkanie

MALTA Wołkowyska #BliskoWszystko

#BliskoWszystko to dla nas nie tylko slogan. Sprawdź, dlaczego inwestycja MALTA Wołkowyska to idealne miejsce dla osób w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach!

W sąsiedztwie jeziora

Spędzaj czas wolny w otoczeniu natury. To jedyne takie miejsce w Poznaniu.

Centrum miasta

Do kina, teatru czy nocne wyjście na miasto? Teraz nie musisz wybierać!

Praca i edukacja

Lokalizacja osiedla pozwala szybko dotrzeć w każdy punkt Poznania.

Komunikacja

Bliskość węzłów komunikacyjnych pozwala błyskawiczne dotarcie do celu.

Zakupy

Mały osiedlowy sklepik czy duża galeria handlowa? Wszystko w zasięgu ręki!

Rekreacja

Tereny zielone sprzyjają rodzinnym spacerom czy uprawianiu sportów.

Zobacz i zakochaj się
w MALCIE Wołkowyskiej

Jezioro Malta, jak i cała okolica osiedla to miejsce w którym zakochało się już wielu. Jest to miejsce odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Miło spędzony czas z rodziną, spotkanie z przyjaciółmi, a może po prostu spacer? Nie musisz się ograniczać.

Wybierz swoje wymarzone mieszkanie

MALTA Wołkowyska to szeroka oferta nowych mieszkań. Każdy znajdzie tu swój nowy dom, wystarczy sprecyzować własne oczekiwania. Skorzystaj z wirtualnej makiety 3D, by wskazać interesujące Cię mieszkanie lub skorzystaj z tradycyjnego wyszukiwania.

Wybierz mieszkanie

Metraż

 - 

25

355

MALTA Wołkowyska dla biznesu

MALTA Wołkowyska to również idealne miejsce dla małych biznesów. Prowadzisz zakład usługowy lub sklep osiedlowy? Znajdź swój wymarzony lokal w naszej inwestycji.

Metraż

Szeroki wybór metrażu dla małych i dużych lokali usługowych.

Lokalizacja

Otwórz się na nowych klientów, nie tylko mieszkańców osiedla.

Korzystne warunki

Przygotowaliśmy korzystne warunki sprzedaży dla Twojego biznesu.

Newsletter

Zapisz się do naszego biuletynu i otrzymuj comiesięczną dawkę informacji o najciekawszych ofertach i najistotniejszych wydarzeniach firmy.

 

 • Skontaktuj się

  Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania oraz pomogą w doborze właściwego lokalu. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz wizyty w naszym biurze.

  Masz inne pytania

  Biuro sprzedaży

  Daria Miszczyk

  Dyrektor sprzedaży
  Tel. 602 477 992

  Stanisław Wąsowicz

  Specjalista ds. sprzedaży
  Tel. 662 194 297
  Tel. 662 194 295

  UWI Inwestycja S.A.

  MALTA Wołkowyska jest inwestycją realizowaną przez UWI Inwestycje S.A. Jesteśmy firmą deweloperską z trzydziestoletnim doświadczeniem. Odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby klientów i posiadamy szeroki wachlarz nieruchomości. Poznaj nas lepiej

  • Formularz kontaktowy

   1


   Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imienia i nazwiska oraz numeru telefonu i adresu e-mail przez UWI Inwestycje S.A. z siedzibą w Poznaniu (Roosevelta 18, 60-829 Poznań) w celach marketingowych, w tym otrzymywanie informacji w formie Newslettera. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.

   1


   * Zgoda na przesyłanie informacji handlowej. Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r., za pośrednictwem wiadomości SMS oraz wiadomości e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów spółki UWI Inwestycje S.A. z siedzibą w Poznaniu (Roosevelta 18, 60-829 Poznań). Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.

   1


   Zgoda na kontakt telefoniczny. Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez spółkę UWI Inwestycje S.A. z siedzibą w Poznaniu (Roosevelta 18, 60-829 Poznań) zgodnie z art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 roku. Niniejsza zgoda może zostać odwołana w każdym momencie.