fbpx

Nowoczesne mieszkania, piękne tereny znajdujące się blisko natury i bliskość centrum miasta — czy to możliwe? UWI Inwestycje S.A. od 27 lat udowadnia, że tak. Jako renomowany poznański deweloper z doświadczeniem doskonale wiemy, że zaufanie klientów zdobywa się przede wszystkim jakością i spełnianiem oczekiwań. Dlatego wszystkie nowe mieszkania w Poznaniu tworzymy wedle najnowszych trendów, ale jednocześnie nie zapominamy, aby wciąż pozostawały dostępne cenowo dla polskich rodzin.

Jak osiągamy ten cel? Jak budujemy komfortowe nowe mieszkania? Przede wszystkim kochamy Poznań i uwielbiamy upiększać to miasto. Od wielu lat współpracujemy z lokalnymi urzędami, dzięki czemu możemy negocjować dla naszych klientów najlepsze umowy. Przykładem są chociażby mieszkania do kupienia na osiedlu Rataje, przy Malcie.

Mieszkanie na Ratajach

Rataje są jedną z najstarszych dzielnic w Poznaniu, która słynie ze swojej zabudowy wielorodzinnej. Jednak nawet tutaj mieszkania na sprzedaż mogą cechować się nowoczesnością oraz takim rozkładem pomieszczeń, który większości rodzin pomoże spełnić marzenia o pięknym miejscu do życia. Nasza inwestycja w tej dzielnicy weszła już w III etap i każdy zainteresowany może już rozważać kupno lokalu. Dlaczego warto? Jedną z największych zalet dzielnicy jest to, że znajduje się blisko centrum miasta, a jednocześnie poza największym zgiełkiem. Mieszkanie na Ratajach to przede wszystkim dobra lokalizacja, dużo terenów zielonych oraz komfort mieszkania w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy. Każdy, kto kocha Poznań, na pewno pokocha również Rataje!

Mieszkanie na Malcie

Nasza firma robiła wszystko, by dać klientom możliwość inwestycji w mieszkanie na Malcie, czyli na jednym z najbardziej malowniczych terenów Poznania. Piękne i spokojne miejsce obok jeziora Maltańskiego gwarantuje mieszkańcom ogromną ilość terenów zielonych do relaksacyjnego spaceru i codzienne, piękne widoki. Nowe mieszkania w tym rejonie będą gratką dla każdego, kto kocha przyrodę i spokój, ale jednocześnie nie chce porzucać wszystkich zdobyczy nowoczesności. Dzięki naszej inwestycji żadna rodzina nie będzie musiała martwić się o brak wygody, gdy decyduje się na mieszkanie na Malcie. Inwestycja Malta Wołkowyska jest obecnie w kolejnym, III etapie, dlatego też uruchomiliśmy możliwość rezerwacji pierwszych lokali. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży poprzez stronę internetową, mailowo lubn telefonicznie. Z checią przedstawimy ofertę nowych mieszkań na sprzedaż w Poznaniu.

Nowe mieszkania w Poznaniu — ogromny wybór

Nasze mieszkania do kupienia to nie tylko nowoczesność i komfort, to również dużo opcji do wyboru. Lokale różnią się między sobą nie tylko metrażem, ale również układem pomieszczeń czy stronami, na które wychodzą okna. Dzięki temu mieszkania na sprzedaż są wyjątkowe i każda rodzina znajdzie swój wymarzony kąt. Na koniec warto wspomnieć, że mieszkanie do kupienia od nas, jako dewelopera, pozwalają zaoszczędzić na opłatach manipulacyjnych. Ponadto z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby cena została właściwa w stosunku do oferowanych udogodnień.