fbpx
Menu
2021-06-24

Aktywna Malta by UWI

UWI Inwestycje S.A. rusza z akcją „Aktywna Malta”. Bezpłatne treningi w każdą wakacyjną sobotę

 

Już w sobotę, 26 czerwca na terenach rekreacyjnych nad Jeziorem Maltańskim odbędzie się pierwszy bezpłatny trening z cyklu „Aktywna Malta”. Organizator, poznański deweloper UWI Inwestycje S.A. zaprasza do udziału w sportowych spotkaniach każdego – bez względu na wiek, formę i umiejętności. Zajęcia poprowadzą znani poznańscy trenerzy.Wszyscy zarejestrowani uczestnicy treningów otrzymają upominek.

 

Treningi w ramach akcji „Aktywna Malta” będą odbywać się w każdą wakacyjną sobotę o godzinie 11:00. Miejscem spotkań będzie plaża główna nad Maltą. Mieszkańcy Poznania będą mogli wziąć udział w jednym z pięciu treningów: bieganie, nordicwalking, streetworkout, zajęcia dla mam z małymi dziećmi w wózkach oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 4-10 lat. Treningi są bezpłatne, a zapisy na zajęcia prowadzone są na stronie www.aktywnamalta.pl. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od organizatora niespodziankę. Z zapisami warto się pospieszyć, bowiem liczba miejsc jest ograniczona.

 

– Postanowiliśmy zorganizować treningi nad Maltą, ponieważ dobrze wiemy, że to ulubione miejsce poznaniaków do uprawiania sportu i aktywnego odpoczynku. Znaleźliśmy tam idealne warunki do przeprowadzenia wszystkich zajęć, nad Maltę łatwo dotrzeć praktycznie z każdego zakątka Poznania – mówi Małgorzata Puchyła prezes UWI Inwestycje S.A. – Staraliśmy się tak ułożyć program treningów, aby mogłby uczestniczyć w nich całe rodziny. Wakacje to świetny czas na podjęcie aktywności fizycznej, już nie możemy doczekać się pierwszych zajęć – dodaje.

 

 

Zajęcia w cyklu „Aktywna Malta” poprowadzą znani poznańscy trenerzy. Na warsztaty biegowe zaprasza Dominika Kłoda, gospodarzem treningów NordicWalking będzie Grzegorz Urbańczyk, a Olga Lipczyńska i Amelia Bobowska będą ćwiczyć z aktywnymi mamami. O sprawność dzieci, poprzez zabawę ruchem zadba Katarzyna Januszkiewicz. Pełne energii i werwy treningi streetworkout odbędą się pod kierunkiem Huberta Romela, Emila Greena oraz Bartosza Kuzemko. To rodzaj aktywności fizycznej, do której uprawiania wykorzystuje się m.in. drążki, drabinki i uchwyty oraz siłę własnych mięśni. Nad Maltą nie brakuje infrastruktury do uprawiania tego sportu.

 

– Moje biegowe treningi to idealna propozycja dla każdego, kto ma ochotę na dawkę pozytywnego zmęczenia. Stopień trudności ćwiczeń dostosuję do poziomu sportowego uczestników, aby każdy był zadowolony – mówi Dominika Kłoda. – Cieszmy się wspaniałymi terenami nad Maltą, piękną pogodą i tym, że możemy nawzajem motywować się i wspierać na zajęciach. Wspólne ćwiczenia będą również doskonałą okazją, aby poznać ludzi, których łączy ta sama pasja i naładować się pozytywną energią – dodaje trenerka biegania.

 

 

Patronami medialnymi akcji „Aktywna Malta” są: TVP3 Poznań, Radio ESKA Poznań i biegowe.pl.

 

Partnerem wydarzenia jest: NightRunners

 

O UWI Inwestycje S.A.
UWI Inwestycje S.A. to poznański deweloper z ponad 29-letnim doświadczeniem. Na terenie Poznania wybudował 138 budynków, w których mieszka ponad 6 tysięcy rodzin. Stawia na nowoczesne obiekty mieszkaniowe w bardzo dobrych lokalizacjach, blisko pełnej infrastruktury (sklepy, szkoły, tramwaje) szczególną uwagę przykładając od paru lat do zieleni i rekreacji. Aktywnie działa na rzecz Miasta, wspierając instytucje kultury i odrestaurowywanie miejskich zabytków.

 

Kontakt dla mediów
Gniewomir Knapski
tel.: 662510487
e-mail: media@uwi.com.pl

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295