fbpx
Menu
2019-01-02

Mieszkanie miesiąca #3

To już trzecia odsłona naszego cyklu „Mieszkanie miesiąca”. Tym razem bliżej poznamy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,89 m2 z budynku B w inwestycji Malta Wołkowyska w Poznaniu. O tym, co wyróżnia proponowany układ mieszkania, dowiesz się z kolejnej części wpisu.

1. Dla kogo trzy pokojowe mieszkanie?

Przy kilku domownikach bardzo ważne staje się odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni tak,  aby znalazło się w niej miejsce zarówno do wspólnego spędzania czasu, jak również osobista przestrzeń do życia dla każdego z członków rodziny. Z tego powodu prezentowany układ mieszkania z salonem oraz dwiema sypialniami świetnie sprawdzi się dla rodziców z dzieckiem lub dla pary dopiero planującej powiększenie rodziny. Przestronny, jasny salon pomieści wszystkich podczas spotkań w szerszym gronie. Natomiast zarówno rodzice będą mieli swoją wygodną sypialnię, jak i dziecko pokój do zabawy i odpoczynku.

2. Wspólne gotowanie? W tej kuchni na pewno się uda

Kawa z rana, nieśpieszne niedzielne śniadanie, a może wspólne gotowanie? O to, żeby nie zabrakło miejsca na wszystkie niezbędne przybory kuchenne zatroszczyli się nasi projektanci – aranżując kuchnię pod zabudowę w kształcie litery L oraz z miejscem na stół, który pomieści wszystkich zainteresowanych – tych małych i tych dużych. W końcu dzieci najlepiej się uczą poprzez wspólne spędzanie czasu na prostych codziennych czynnościach.

3. Wanna czy prysznic, a może dwa w jednym?

Każda rodzina ma indywidualne potrzeby w tym względzie. Bywa, że stajemy również przed wyzwaniem, aby pogodzić odmienne upodobania poszczególnych domowników. W takim przypadku warto postawić na rozwiązanie typu „dwa w jednym”, czyli wanna z dodatkową szklaną przesłoną, która pozwala na użytkowanie z niej w taki sposób, jak korzysta się z prysznica. Ponieważ potrzeby są różne, dobrze mieć wybór, który oferuje łazienka w prezentowanym układzie.

4. Duży balkon?

Tak! I to w często poszukiwanym układzie, czyli balkon narożny i słoneczny, bo usytuowany od strony wschodniej i południowej. Dodatkową zaletą będzie zadaszenie, które w razie potrzeby zapewni trochę cienia lub po prostu przesłoni przed deszczem. Kilka donic z zielenią, stolik, fotele i można wygodnie usiąść i odpoczywać.

5. Czy położenie ma znaczenie?

Jak mówi  powiedzenie – na wartość nieruchomości składają się trzy czynniki. Są to – w pierwszej kolejności lokalizacja, następnie lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja. Czyli trzy razy na TAK w przypadku Malta Wołkowyska, inwestycji, która opiera się na założeniu #BliskoWszystko.

Co w takim razie z sąsiedztwem, czy ma znaczenie? W przypadku prezentowanego mieszkania na pewno – usytuowanie wewnątrz nowego osiedla z nasadzeniami starannie dobranej zieleni i zagospodarowanym dziedzińcem, gwarantuje spokojne zielone otoczenie, zaś plac zabaw na wyciągnięcie ręki z pewnością ucieszy najmłodszych.

Spodobało Ci się prezentowane mieszkanie? Daj nam znać kontaktując się z Biurem Sprzedaży 61 845 11 83 lub kliknij link poniżej, aby sprawdzić jego dostępność!

mieszkanie poznań rataje

Mieszkanie B.1.9 – 3-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, w inwestycji Malta Wołkowyska.

Przeczytaj także