fbpx
Menu
2021-05-17

Mieszkanie Miesiąca #31

Idealny układ, na wiele potrzeb.

 

W dzisiejszej odsłonie #MieszkanieMiesiąca proponujemy mieszkanie 2 pokojowe z wydzieloną kuchnią z nowego III etapu inwestycji MALTA Wołkowyska. Inwestycja położona w bezpośrednim sąsiedztwie akwenu Malta, z dobrą lokalizacją blisko centrum Poznania.

 

 

Otoczone zielenią, z zapewnioną infrastrukturą – ławeczki, plac zabaw, lokale usługowe wszystko dla komfortu mieszkania. Mieszkanie o metrażu 48,35 m2 z balkonem 4,78 m2 na 5 piętrze – ostatniej kondygnacji z możliwością zamontowania klimatyzacji. W skład powierzchni wchodzi salon 16,83 m2, kuchnia o powierzchni 9,04 m2, sypialnia 11,05 m2, łazienka z WC 4,55 m2 i korytarz 6,88 m2. 

 

Układ mieszkania idealny dla singla, pary jako pierwsze mieszkanie na start, pod najem. Jest to dobra inwestycja w cieszący się dużym zainteresowaniem układ mieszkania.  Ostatnia kondygnacja umożliwia naszym klientom wykupienia w opcji dodatkowej: klimatyzacji, co na pewno będzie latem zbawieniem. 

 

Mieszkania 3 etapu będą dodatkowo wyposażone w inteligentny system automatyki domowej. Zdalny dostęp z każdego miejsca do zarządzania daje nam możliwości posiadania inteligentnego domu. W III etapie na parterze budynku B zlokalizowane będą lokale usługowe – co jest dużym udogodnieniem. Dla ekonomicznego utrzymania części wspólnych, nieruchomość na dachu będzie miała zamontowane panele fotowoltaiczne.

 

Ofertę mieszkań mamy bardzo bogatą, zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane w Biurze Sprzedaży przy ul. Roosevelta 18 w Poznaniu, również pod numerem telefonu 61 845 11 83.

Przeczytaj także

  Jeżeli preferujesz tradycyjną metodę kontaktu skorzystaj z poniższego formularza.

   Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

   Anna Muszyńska
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 297

   Agata Walkowiak
   Specjalista ds. sprzedaży

   662 194 295